Technika

Email přihlášení ke všem účtům a službám na jednom místě

E-mailové služby u nás nabízí řada společností. Na této stránce najdete všechny oblíbené a používané služby i s odkazy na přihlášení, které není vždy tak snadné dohledat. Takto si jen najdete, kde máte svoji schránku zařízenou, kliknete na odkaz a přihlásíte se na dané stránce.

K tomu přidáváme i odkazy na hlavní stránky daných služeb, ze kterých se můžete na přihlašovací stránku emailové služby také dostat, ale někdy je hledání odkazu a tlačítka na těchto hlavních stránkách trochu nepřehledné, takže vám odkazy zde usnadní práci.

Pro pohodlné najetí přímo k odkazu k přihlášení stačí kliknout v tomto obsahu na službu, kterou potřebujete, a okamžitě se objevíte u odkazu k přihlášení do emailu i s dalšími informacemi.

Seznam.cz – Najdu tam, co neznám – přihlášení k emailu

Seznam.cz – Najdu tam, co neznám nabízí nejen nejpoužívanější český vyhledávač (co se používanosti týče je pak druhý za Googlem), ale i nejoblíbenější emailovou službu, kterou u nás využívá přes 6 milionů lidí. Přihlášení do emaiu najdete přímo na hlavní stránce Seznam.cz, kde kliknete na „Přihlásit“. Otevře se nové okno s přihlašovacím formulářem. Odkaz přímo na přihlášení, které je bohužel trochu smolně na adrese login.szn.cz (tedy ne na něčem typu login.seznam.cz) najdete zde:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAILU SEZNAM.CZ NAJDETE ZDE

Gmail – Přihlášení k emailu od Googlu

Dalším obrovským poskytovatelem e-mailových stráněk a účtů je Google. Podobně jako u Seznamu vám vytvoření účtu rovnou vytvoří i vlastní e-mailovou schránku. Pokud jste pak přihlášeni do prohlížeče svým účtem Google Chrome, vlastně nemusíte nic moc řešit a stačí přejít na mail.google.com a automaticky se vám načte vaše schránka.

V prohlížeči si pak můžete přepínat mezi účty nebo využít anonymní okno, pokud se potřebujete přihlásit k jinému emailu.

Všechny informace o Gmailu i s odkazem na registraci a přihlášení najdete přímo zde.

Přihlášení do Google účtu a s ním pak spojené přihlášení do všech služeb včetně Gmailu, najdete zde:

PŘIHLÁŠENÍ DO GMAIL NAJDETE ZDE

Po přihlášení pak stačí přejít do schránky na adrese mail.google.com.

Centrum.cz – přihlášení do emailu

Centrum.cz provozuje svoji mailovou službu a má dnes pod sebou řadu dalších poskytovatelů emailových schránek a portálů, jako je atlas.cz nebo volny.cz (odkazy na ně najdete níže). Tyto domény můžete stále využít k založení e-mailové schránky, což se může hodit ve chvíli, kdy vám někdo zabere jméno před symbolem @ třeba pro centum.cz, tak stále můžete zkusit volny.cz nebo atlas.cz.

Samotné přihlášení do emailu Centrum.cz najdete přímo na hlavní stránce, kam zadáte údaje a přihlásíte se. Můžete využít také samostatné přihlašovací stránky, na kterou se dostanete kliknutím na tlačítko:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAILU CENTRUM.CZ NAJDETE ZDE

Volny.cz – přihlášení na email

Volny.cz dnes spadá právě pod Centrum a i jeho domovská stránka je volny.centrum.cz (a pokud se pokusíte jít na volny.cz, budete přesměrováni právě na tuto stránku). Volny.cz ale stále e-mailovou službu na této doméně i zpravodajství. Můžete si stále nový email založit i na doméně volny.cz.

Přihlášení do emailu najdete na již zmíněné stránce volny.centrum.cz, nebo můžete využít samostatné přihlašovací stránky, na kterou se dostanete po kliknutí na toto tlačítko:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAILU VOLNY.CZ NAJDETE ZDE

Atlas.cz – přihlášení na email

V zásadě stejně jako Volny.cz je na tom i Atlas.cz se svým emailem. Hlavní stránku zpravodajství i možnost přihlášení do emailu najdete na atlas.centrum.cz (kam budete přesměrováni, pokud zkusíte jít na atlas.cz). Využít můžete ale také samostatnou stránku pro přihlášení, na kterou se dostanete po kliknutí na toto tlačítko:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAILU ATLAS.CZ NAJDETE ZDE

Email Profi – přihlášení na email

Seznam.cz nabízí kromě možnosti zařídit si email na doménách (tedy co je v emailové adrese za symbolem @) Seznam.cz, Email.cz nebo Post.cz, ale také službu Email Profi, díky které můžete za zavináčem mít vlastně co chcete, jen je potřeba nejdříve danou doménu koupit. Cena domény je mezi 170 a 200 Kč ročně (záleží, kde si ji koupíte). Více o tom, jak doménu koupit, najdete zde.

Když máte doménu, můžete si typicky využívat emailových služeb na webhostingu, nebo můžete zdarma používat Email Profi a využívat tak známého prostředí Seznamu. Více o Email Profi od Seznam.cz najdete tady. Pod odkazem najdete podrobné informace, jak se zaregistrovat i postup propojení vaší domény s Email Profi.

Když již máte vlastní schránku v Email Profi, využít můžete přihlášení na domovské stránce Seznam.cz, kde kliknete na tlačítko „Přihlásit“, čímž se dostanete na přihlašovací formulář. Ten najdete také po kliknutí na toto tlačítko:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAIL PROFI OD SEZNAM.CZ NAJDETE ZDE

Otevře se vám přihlašovací formulář, kde je ve výběru možných domén potřeba vybrat „Vlastní adresa“ a přihlásit se adresou a heslem, které jste zadali při registraci této vlastní schránky.

Tiscali.cz – přihlášení na email

Další z oblíbených freemailových služeb v česku je Tiscali.cz. Přihlášení k emailu najdete přímo na domovské stránce, nebo můžete využít samostatné stránky pro přihlášení, na kterou se dostanete po kliknutí na toto tlačítko:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAILU TISCALI.CZ NAJDETE ZDE

Yahoo – přihlášení na email

Yahoo vyhledávač není u nás moc oblíbený (poráží ho u nás třeba i takový Seznam.cz), ale služby si stále své oblíbence najdou, stejně jako emailovou službu.

Do Yahoo emailu se dostanete přímo z hlavní stránky Yahoo.com kliknutím na „Sign In“ v pravé horní části stránky. Po kliknutí se dostanete na přihlašovací formulář. Ten stejný formulář najdete po kliknutí na tlačítko zde:

PŘIHLÁŠENÍ DO EMAILU YAHOO.COM NAJDETE ZDE

Samotnou emailovou schránku pak najdete na mail.yahoo.com

Podobné články

Back to top button