Novinky a aktuality

IKEA Family CZ karta - registrace, přihlášení a akce 2024

IKEA Family karta – akce, výhody, slevy a nabídky

IKEA je největší obchod nábytku u nás a obecně vzato i ve světě. Sice jsou v ČR „jen“ 4 prodejny, tak se z návštěvy některé z nich stala pravidelná víkendová zábava i pro celé rodiny. Kromě procházení, inspirace a nákupů je možné si zajít i do restaurace, a švédské masové koule jsou známé i těm, kteří v IKEA nikdy nebyli.

Protože je IKEA tak oblíbená, podobně jako v zásadě všechny další řetězce, prodejny a obchody, nabízí také věrnostní program a kartu IKEA Family. Více o tom, jaké přesně výhody kartička nabízí, píšeme níže ve článku, stejně tak jak se do programu zaregistrovat a kde se přihlásit.

Pokud ale IKEA navštěvujete pravidelně nebo i sporadicky, kartička se vám bude hodit. Je zdarma, zařídit si jde jak na místě nebo online, a získáte díky ní zajímavé akční slevy a nabídky na desítky produktů. Každý nákup se tak může vyplatit. A i když ne, tak bude přinejhorším stejný, jako bez karty.

Tak či onak v době, kdy si jde věrnostní kartičky nahrát třeba do Google Pay (respektive aplikace Peněženka), Apple Pay, či třeba DoKapsy od ČSOB, nebo v zásadě další z řady podobných aplikací, tedy nemusíte s sebou nosit plastové karty, tak vlastně není důvod v programu nebýt a nezískat výhody, které IKEA Family přináší.

Registrace IKEA Family karty

Registrovat si kartu IKEA Family můžete přímo v prodejně u kiosku. Registrace je automatická, kdy na monitoru zadáte informace a vaše plastová karta rovnou vypadne a můžete ji okamžitě využívat. Kartu můžete tedy využít hned na nákup, na který se pravděpodobně chystáte.

Pokud plastovou kartu nechcete a plně vám stačí digitální kartička v telefonu, můžete využít online registrace, kterou můžete zařídit kdykoliv a kdekoliv na počítači i telefonu.

Nejdříve navštivte web IKEA.com. V pravé horní části klikněte na tlačítko „IKEA Family“ a poté „Vytvořte si účet IKEA Family“.

  • Využít můžete i tohoto tlačítka, které vás zavede na registrační stránku přímo:
REGISTRACI DO IKEA FAMILY NAJDETE ZDE
  • Vyplňte formulář a dole odklikněte, že souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.
  • Poté jen klikněte na tlačítko „Dokončit registraci“.
  • A to je celé, svoji kartu IKEA Family máte zařízenou.

Ihned budete přihlášeni a uvidíte na obrazovce kartu. Tu si můžete rovnou nahrát do jakékoliv aplikace ke skladování věrnostních nebo platebních karet, případně můžete využít mobilní aplikace IKEA, ve které máte kartu také. Je to zcela na vás a co vám vyhovuje.

IKEA Family přihlášení

Přihlásit se do IKEA Family můžete také z IKEA.com. V pravé horní části stránky klikněte na „IKEA Family“ a poté „Přihlásit se“. Dostanete se na přihlašovací stránku, kde zadáte kombinaci přihlašovacího jména a hesla.

Můžete využít i tohoto odkazu, která vás také zavede na přihlašovací formuláře:

PŘIHLÁŠENÍ K IKEA FAMILY NAJDETE ZDE

Mobilní aplikace IKEA pro Android a iOS – kartička v mobilu i další výhody

Do svého telefonu si můžete stáhnout mobilní aplikaci IKEA, která je dostupná pro telefony se systémy Android nebo iOS. Odkazy ke stažení najdete na oficiálním webu nebo přímo zde:

IKEA PRO ANDROID STÁHNETE ZDE IKEA PRO iOS STÁHNETE ZDE

Co aplikace IKEA přináší? Po stažení se stačí přihlásit pomocí údajů, které jste zvolili při registraci, tedy kombinací e-mailové adresy a hesla. V aplikaci pak máte rovnou k dispozici svoji kartu IKEA Family. Pokud chcete mít takto speciální aplikaci, nemusíte si ji pak nikam nahrávat. Pokud naopak chcete i na svém telefonu mít více místa, není problém si kartu nahrát do kterékoliv jiné aplikace.

Kromě toho si v aplikaci můžete najít zboží i zkontrolovat dostupnost v jednotlivých obchodních domech. Nemusíte tak hledat, jestli je, nebo není na skladě, až na místě, ale snadno si najdete, jestli není něco vyprodáno, případně jestli se zboží v obchodě nachází, a dokonce i v jakém oddělení.

Produkty si můžete také přidat do nákupního košíku a online objednat až k vám domů.

V aplikaci máte také digitální účtenky a prostě vše, co se vám může při nákupech nebo i doma hodit.

Asi jedinou větší výtku najdete v recenzích přímo na Google Play nebo App Store od uživatelů, kteří si stěžují na poměrně intenzivní využívání mobilních dat, a to i při nepoužívání aplikace. Podle uživatelů aplikace „sežrala“ i gigabajty dat za hodinu, takže pokud nemáte neomezený tarif nebo nejste na wi-fi, doporučujeme aplikaci opravdu zavřít, aby vám nespotřebovala všechna data během chvilky.

Co zákazníkům přináší IKEA Family karta

Podíváme se na nejrůznější a nejvyužívanější výhody, akce a nabídky, které získáte s registrací IKEA Family karty zdarma.

Slevy a akce každý měsíc

S kartičkou získáte slevy na desítky produktů. Nabídka se mění každý měsíc a slevy najdete jak v mobilní aplikaci, tak na webu.

Slevy jsou to navíc velmi zajímavé a obvykle se pohybují v desítkách procent. Pokud se tedy objeví produkt, který zrovna potřebujete, tak můžete ušetřit stovky nebo i tisíce korun.

Slevu uplatníte u pokladny načtením karty IKEA Family.

Čaj nebo káva zdarma nebo slevy na jídlo v restauraci

IKEA je známá nejen nábytkem, ale i svojí restaurací. Nejde samozřejmě o vyloženě kulinářská veledíla, ale pochutnají si obvykle všichni, a rodinám restaurace umožňuje strávit v obchodě více času.

S IKEA Family máte k jídlu kávu nebo čaj zdarma a řadu pokrmů máte se slevou.

Výhodné ceny, nabídky i akce u partnerů

Kartu IKEA Family nemusíte využít jen v jejich obchodech, ale v řadě dalších. Typicky jde o slevy, výhodné dárky nebo dopravu zdarma. Kompletní seznam partnerských obchodů i nabídky najdete tady.

Výměna poškozeného zboží vlastní vinou při přepravě nebo montáži

Pokud si koupíte nějaký kus nábytku a cestou nebo i při montáži ho rozbijete, IKEA vám ho do 14 dnů vymění. Nehody se prostě stávají, a díky IKEA Family pak máte jistotu, že budete spokojeni a že se nebudete muset napořád dívat na nějaký ulomený roh nebo cokoliv jiného, ale prostě si jen zboží vyměníte.

Digitální účtenka

Digitální účtenka v mnoha obchodech nahrazuje ty papírové. Díky aplikaci nebo i samotnému IKEA Family pak máte všechny účtenky i v digitální podobě, nebo můžete dokonce ani nechtít, aby se tiskla účtenka papírová, podobně jako třeba v aplikaci Lidl Plus nebo programu Můj Albert.

Digitální účtenka se hodí třeba při reklamaci, kdy prostě nemusíte řešit schovávání si cárů papíru pro všechny případy. Pokud budete chtít něco reklamovat nebo se prostě podívat na nákup a ceny položek, snadno se jen podíváte do svého IKEA účtu, kde máte vše snadno při ruce.

Je to pohodlné a šetrné i k životnímu prostředí.

A mnoho dalšího

Kromě výše zmíněných nabídek jde i o různé workshopy, akce a semináře pro děti nebo projekty pro dospělé. 

Kontakty a sociální profily IKEA

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz či něco nefunguje, nejlépe uděláte, když se zeptáte přímo na webu nebo sociálních profilech IKEA.

Zde najdete všechny oficiální profily IKEA a odkazy na ně:

IKEA
  • Celkové hodnocení
4.8

IKEA aplikace

IKEA je mobilní aplikace, ve které je digitální karta IKEA Family, ale také možnost nakupování online.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)

Podobné články

Back to top button