Technika

Email.cz aplikace pro Android a iOS: Jak ji stáhnout a používat

Pokud potřebujete přístup k vaší e-mailové schránce kdykoliv a kdekoli, aplikace Email.cz od Seznamu je pro vás tou správnou volbou. Tato aplikace vám umožní snadný přístup k vaší e-mailové schránce přímo z vašeho mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici pro operační systémy Android i iOS.

S aplikací Email.cz můžete snadno odesílat a přijímat e-maily, přidávat přílohy a spravovat svou schránku přímo z vašeho mobilního telefonu. Aplikace je navržena tak, aby byla snadno použitelná a přehledná. Můžete si nastavit notifikace pro nové e-maily a mít tak přehled o všech důležitých zprávách. Navíc je aplikace zdarma a snadno dostupná ke stažení z Google Play nebo App Store.

S aplikací Email.cz od Seznamu můžete mít svou e-mailovou schránku vždy po ruce. Stačí si aplikaci stáhnout a přihlásit se ke svému účtu. Aplikace je navržena tak, aby byla snadno použitelná a přehledná, takže se můžete soustředit na to, co je pro vás důležité.

Vlastně jedinou podmínkou je si založit účet u Seznam.cz, který je zdarma a se kterým dostanete e-mailovou adresu, kterou pak využijete v aplikaci. Pokud již účet u Seznamu máte, není potřeba vlastně nic dalšího.

Přehled aplikace Email.cz

Email.cz je aplikace pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS, která umožňuje uživatelům přístup k jejich e-mailovým schránkám. Aplikace je vyvinuta společností Seznam.cz a nabízí uživatelům mnoho funkcí a výhod.

Funkce a výhody

Aplikace Email.cz umožňuje uživatelům jednoduchý a rychlý přístup k jejich e-mailovým schránkám. Uživatelé mohou snadno prohlížet své e-maily, psát nové zprávy, přijímat upozornění na nové zprávy a mnoho dalšího. Aplikace také umožňuje uživatelům přidávat a spravovat více e-mailových účtů v jednom místě.

Mezi další výhody aplikace Email.cz patří:

 • Možnost správy e-mailových složek
 • Rychlé vyhledávání a filtrování e-mailů
 • Podpora pro odesílání a přijímání příloh
 • Možnost nastavení upozornění na nové zprávy
 • Offline přístup k e-mailům

Kompatibilita s Androidem a iOS

Aplikace Email.cz je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS, ale i telefony Huawei. Pro Android je aplikace k dispozici ke stažení z Google Play Store pro novější verze Android, který na telefonu udržujte v aktuálním stavu pro bezproblémové použití aplikace. Pro iOS je aplikace k dispozici ke stažení z App Store a vyžaduje iOS verze 14.0 a vyšší.

Aplikace Email.cz je navržena tak, aby byla snadno použitelná a přizpůsobitelná pro všechny uživatele. Uživatelé mohou jednoduše přizpůsobit vzhled aplikace a nastavit své preference pro zobrazení e-mailů a upozornění.

Instalace a nastavení

Stahování aplikace

Pro instalaci aplikace Email.cz na vaše zařízení s operačním systémem Android nebo iOS navštivte oficiální stránky Seznam.cz nebo Google Play Store. Aplikaci lze snadno najít pomocí vyhledávání a stažení je zdarma.

Využít můžete také těchto odkazů, které vás zavedou na oficiální stránky ke stažení podle vašeho zařízení:

EMAIL.cz PRO ANDROID STÁHNETE ZDE EMAIL.cz PRO iOS STÁHNETE ZDE EMAIL.cz PRO HUAWEI STÁHNETE ZDE

Průvodce nastavením

Po úspěšném stažení aplikace Email.cz na vaše zařízení, budete muset provést nastavení účtu. Po prvním spuštění aplikace se vám zobrazí okno s výzvou k přihlášení nebo vytvoření nového účtu. Pokud již máte účet, stačí se přihlásit pomocí vašeho jména a hesla.

Pokud je to vaše první použití aplikace, vytvoření nového účtu je rychlé a snadné. Postupujte podle pokynů na obrazovce a vyplňte požadované údaje. Po dokončení registrace se automaticky přihlásíte a můžete začít používat aplikaci.

Pro správné nastavení vašeho účtu v aplikaci Email.cz, postupujte podle následujících kroků:

 1. Klikněte na tlačítko s třemi čárkami v levém horním rohu obrazovky.
 2. Vysuňte boční panel a klikněte na tlačítko „Nastavení“.
 3. Zde najdete možnosti pro nastavení vašeho účtu, včetně možnosti změny hesla, vzhledu aplikace a dalších funkcí.

Nastavení účtu v aplikaci Email.cz je snadné a intuitivní. S aplikací můžete snadno odesílat a přijímat e-maily, organizovat svou poštu a mnoho dalšího.

Synchronizace napříč zařízeními
Foto: Freepik

Používání aplikace

Pokud chcete spravovat své e-maily na svém mobilním zařízení, může být aplikace Email.cz pro Android a iOS skvělou volbou. Aplikace Email.cz nabízí mnoho funkcí, které vám pomohou efektivně řídit vaši e-mailovou schránku.

Správa e-mailů

S aplikací Email.cz můžete snadno spravovat své e-maily na jednom místě. Můžete si nastavit různé filtry a značky, abyste mohli snadno vyhledat a třídit své e-maily. Můžete také označovat e-maily jako přečtené nebo nepřečtené a mazat je. Aplikace Email.cz vám také umožní přidat přílohy k e-mailům a odesílat e-maily z více účtů.

Personalizace uživatelského rozhraní

Aplikace Email.cz nabízí několik možností personalizace uživatelského rozhraní. Můžete si například změnit barvu pozadí nebo si vybrat z různých motivů. Můžete také přizpůsobit zobrazení svých e-mailů pomocí různých zobrazení, jako je například zobrazení s konverzací. Aplikace Email.cz také umožňuje nastavit si upozornění na nové e-maily.

Bezpečnostní funkce

Aplikace Email.cz poskytuje několik bezpečnostních funkcí, které vám pomohou chránit vaše e-maily. Můžete si například nastavit heslo pro přístup k aplikaci. Aplikace také podporuje dvoufaktorové ověřování, což znamená, že k přihlášení musíte zadat kromě hesla také kód, který vám bude zaslán na váš telefon. Toto zajišťuje vyšší úroveň bezpečnosti vašich e-mailů.

S aplikací Email.cz pro Android a iOS můžete snadno spravovat své e-maily a mít je vždy po ruce. Díky mnoha funkcím a možnostem personalizace si můžete přizpůsobit zobrazení svých e-mailů a chránit je pomocí bezpečnostních funkcí.

Synchronizace a integrace

Synchronizace mezi zařízeními

S aplikací Email.cz pro Android a iOS můžete synchronizovat své e-maily mezi více zařízeními. Stačí se přihlásit se svým účtem a všechny vaše e-maily se budou automaticky synchronizovat na všech zařízeních. Tento proces je velmi rychlý a spolehlivý, takže se nemusíte bát, že byste něco ztratili.

Pokud si tedy přečtete e-mail na svém telefonu, bude se zobrazovat jako přečtený i na vašem počítači. Stejně tak, pokud odešlete e-mail z vašeho počítače, bude se zobrazovat jako odeslaný i na vašem telefonu. Tuto funkci oceníte zejména v případech, kdy používáte více zařízení a potřebujete mít všechny své e-maily na jednom místě.

Integrace s jinými aplikacemi

Aplikace Email.cz pro Android a iOS se také dokáže integrovat s jinými aplikacemi na vašem zařízení. Například, pokud používáte kalendář Google, můžete si nastavit, aby se všechny vaše události z kalendáře zobrazovaly také v aplikaci Email.cz.

Další možností je například integrace s aplikací Evernote, která vám umožní uložit si důležitou zprávu nebo přílohu z e-mailu přímo do svého Evernote účtu. Tuto funkci oceníte zejména v případech, kdy potřebujete mít všechny své důležité informace na jednom místě.

V aplikaci Email.cz pro Android a iOS najdete také funkci pro sdílení e-mailů s dalšími aplikacemi, jako jsou například sociální sítě, cloudové úložiště a další. Tuto funkci můžete využít například v případech, kdy potřebujete sdílet důležitou zprávu s kolegy nebo s rodinou.

Podpora a aktualizace

Zákaznická podpora

Pokud máte jakýkoli problém s aplikací Email.cz pro Android nebo iOS, můžete se obrátit na zákaznickou podporu. Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím formuláře na webových stránkách Seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 234 694 430. Zákaznická podpora je k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30. Pokud potřebujete poradit s nastavením aplikace, můžete se podívat do nápovědy Seznam.cz.

Aktualizace aplikace

Aplikace Email.cz pro Android a iOS se pravidelně aktualizuje, aby byla zajištěna bezpečnost a stabilita aplikace. Nové aktualizace mohou také přinášet nové funkce a vylepšení. Pokud máte nastavenou automatickou aktualizaci aplikací ve vašem zařízení, budou aktualizace aplikace Email.cz nainstalovány automaticky. Pokud nemáte nastavenou automatickou aktualizaci, můžete aktualizaci aplikace provést manuálně v obchodě s aplikacemi Google Play nebo App Store.

Je důležité mít vždy nejnovější verzi aplikace Email.cz pro Android nebo iOS, abyste mohli využívat všech funkcí a zabezpečit si bezpečnost vašich e-mailů. Pokud máte problémy s aktualizací aplikace, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Seznam.cz.

Tipy a triky pro uživatele

Pokud používáte aplikaci Email.cz na svém zařízení Android nebo iOS, existuje několik užitečných tipů a triků, které vám pomohou lépe využít tuto aplikaci.

1. Použijte filtry

Použití filtrů vám může ušetřit spoustu času a usnadnit organizaci vaší e-mailové schránky. Můžete si například nastavit filtry pro přesměrování e-mailů od konkrétních odesílatelů nebo s určitým klíčovým slovem do zvláštní složky.

2. Využijte možnost označování

Aplikace Email.cz vám umožňuje označovat e-maily, které jsou pro vás důležité nebo které vyžadují vaši pozornost. Můžete si také nastavit různé barvy pro různé typy označení. To vám pomůže rychleji najít důležité e-maily a zvýší vaši produktivitu.

3. Použijte klávesové zkratky

Pro rychlejší a efektivnější práci s aplikací Email.cz můžete použít klávesové zkratky. Například stisknutím klávesy „R“ můžete rychle odpovědět na e-mail, nebo klávesou „F“ můžete označit e-mail jako spam.

Tyto tipy a triky vám pomohou lépe využít aplikaci Email.cz a zvýšit vaši produktivitu při práci s e-maily.

Často kladené otázky

Jak mohu nastavit Seznam email na mém iOS zařízení?

Pro nastavení Seznam emailu na vašem iOS zařízení postupujte následujícím způsobem:

 1. Otevřete aplikaci Nastavení na vašem zařízení.
 2. Klepněte na „Pošta“.
 3. Klepněte na „Přidat účet“.
 4. Vyberte „Seznam.cz“.
 5. Zadejte své přihlašovací údaje a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jaké jsou nejlepší bezplatné emailové aplikace pro Android?

Existuje mnoho bezplatných emailových aplikací pro Android, které nabízejí různé funkce a vlastnosti. Některé z nejlepších volně dostupných emailových aplikací pro Android jsou:

 • Gmail
 • Microsoft Outlook
 • BlueMail
 • ProtonMail
 • Aqua Mail

Jak mohu synchronizovat svůj Seznam email s mým iPhonem pomocí IMAP?

Pro synchronizaci Seznam emailu s vaším iPhonem pomocí IMAP postupujte následujícím způsobem:

 1. Otevřete aplikaci Nastavení na vašem iPhonu.
 2. Klepněte na „Pošta“.
 3. Klepněte na „Účty“.
 4. Klepněte na „Přidat účet“.
 5. Vyberte „Ostatní“ a klepněte na „Přidat e-mailový účet“.
 6. Zadejte své jméno, e-mailovou adresu a heslo.
 7. Vyberte „IMAP“ jako typ účtu.
 8. Nastavte server příchozí pošty na „imap.seznam.cz“ a server odchozí pošty na „smtp.seznam.cz“.
 9. Klepněte na „Další“ a počkejte, než se ověří vaše údaje.
 10. Potvrďte nastavení a klepněte na „Uložit“.

Jak se mohu odhlásit z emailové aplikace na mém iOS zařízení?

Pro odhlášení z emailové aplikace na vašem iOS zařízení postupujte následujícím způsobem:

 1. Otevřete aplikaci Pošta na vašem zařízení.
 2. Klepněte na tlačítko „Účty“ v dolní části obrazovky.
 3. Vyberte účet, ze kterého se chcete odhlásit.
 4. Klepněte na tlačítko „Odhlásit“.

Jak mohu stáhnout a nainstalovat Seznam prohlížeč na mém Android telefonu?

Pro stáhnutí a instalaci Seznam prohlížeče na vašem Android telefonu postupujte následujícím způsobem:

 1. Otevřete aplikaci Google Play Store na vašem telefonu.
 2. Klepněte na ikonu vyhledávání v pravém horním rohu obrazovky.
 3. Zadejte „Seznam prohlížeč“ do vyhledávacího pole a klepněte na tlačítko „Hledat“.
 4. Klepněte na tlačítko „Instalovat“ vedle aplikace Seznam prohlížeč.
 5. Po dokončení instalace klepněte na tlačítko „Otevřít“ a začněte prohlížet internet.
Email.cz
 • Celkové hodnocení
4.7

Email.cz

Email.cz je mobilní aplikace pro správu e-mailů pro telefony s operačním systémem Android, iOS a telefony Huawei.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)

Podobné články

Back to top button