Novinky a aktuality

Moje PENNY Karta: Jak se zaregistrovat a získat slevy a benefity

Pokud jste zákazníkem PENNY Marketu, můžete získat řadu výhod a slev pomocí digitální karty Moje PENNY. Tato karta vám umožní získávat slevy na produkty, které nakupujete nejčastěji, a získávat kupony na další slevy, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Registrace do Moje PENNY je snadná a rychlá a umožní vám získat všechny výhody, které tato karta nabízí.

Pokud již máte zákaznickou kartu PENNY, můžete ji přidat do svého účtu Moje PENNY a získat tak digitální verzi karty. Tuto digitální kartu pak můžete ukázat u pokladny a získat slevy na produkty, které nakupujete.

Jestli plastovou kartu nemáte, nevadí, založit si novou kartu můžete plně online a dostanete ji v digitální podobě a uložit si ji můžete do telefonu nebo i využít speciální aplikaci PENNY, o které se také dozvíte níže ve článku.

Registrace do Moje PENNY vám také umožní získat přehled o všech slevách a akcích, které PENNY Market nabízí. Můžete si tak snadno vybrat produkty, na které chcete využít slevy, a nakoupit je za výhodnější cenu.

Co je Moje PENNY Karta

Moje PENNY Karta je věrnostní program obchodního řetězce Penny Market, který je určen pro věrné zákazníky, kteří chtějí využívat výhod a slev, které jsou s touto kartou spojeny.

Registrace do věrnostního programu je zdarma a stačí jen vyplnit registrační formulář na webových stránkách Penny Marketu. Po registraci získáte nejen plastovou věrnostní kartu, ale také digitální verzi karty, kterou můžete mít stále u sebe v mobilním telefonu.

S Moje PENNY Kartou můžete využívat různé benefity, jako jsou slevy na vybrané zboží, speciální nabídky, akce a kupony. Kromě toho získáváte i body za každý nákup, které můžete směnit za další slevy a výhody.

Všechny vaše nákupy jsou evidovány na vaší kartě, takže můžete kdykoliv zkontrolovat, kolik jste ušetřili a kolik bodů máte. Kromě toho vám Moje PENNY Karta umožní získat přehled o vašich nákupech, protože budete pravidelně dostávat informace o novinkách, akcích a slevách.

S Moje PENNY Kartou můžete nakupovat v kterékoli prodejně Penny Marketu a využívat všechny výhody, které jsou s touto kartou spojeny.

Registrace nové PENNY karty

Moje PENNY karta – registrace online

Pokud jste zákazníkem PENNY Marketu, můžete si zdarma vytvořit digitální kartu Moje PENNY a získat tak mnoho výhod a slev. Registrace karty je velmi jednoduchá a rychlá.

Postup registrace

  1. Navštivte webovou stránku Moje PENNY a klikněte na tlačítko „Vytvořit účet k digitální kartě Moje PENNY“.
  2. Vyberte možnost „Ano, mám PENNY kartu“ a vyplňte do připraveného pole číslo vaší PENNY karty.
  3. Poté vyplňte své osobní údaje, jako jsou jméno, příjmení, e-mailová adresa a telefonní číslo.
  4. V dalším kroku si zvolte uživatelské jméno a heslo.
  5. Potvrďte registraci kliknutím na tlačítko „Registrovat se“.

Potřebné informace pro registraci

Při registraci již existující plastové karty Moje PENNY budete potřebovat následující informace:

  • Číslo PENNY karty
  • Jméno a příjmení
  • E-mailovou adresu
  • Telefonní číslo
  • Uživatelské jméno a heslo

Všechny tyto informace jsou nutné pro správnou registraci karty a následné využívání výhod a slev. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně registrace karty Moje PENNY, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu PENNY Marketu.

Výhody a benefity Moje PENNY Karty

S Moje PENNY Kartou můžete získat mnoho výhod a benefitů. Získáte přístup k exkluzivním nabídkám a slevám, které jsou určeny pouze pro držitele této karty. V této sekci vám představíme nejvýznamnější benefity, které můžete s touto kartou získat.

Slevy, akce a kupony

Moje PENNY Karta vám umožní získat slevy a kupony na vybrané produkty v PENNY Marketu. Tyto slevy a kupony jsou pravidelně aktualizovány a jsou přístupné pouze pro držitele této karty. Díky tomu můžete ušetřit na svých nákupech a získat více za méně peněz.

Věrnostní program

Moje PENNY Karta je součástí věrnostního programu, který vám umožní získat body za každý nákup v PENNY Marketu. Tyto body můžete později vyměnit za slevy a benefity. Čím více nakupujete, tím více bodů získáváte a tím větší slevy a benefity můžete získat.

Speciální nabídky

Moje PENNY Karta vám také umožní získat přístup k speciálním nabídkám a akcím, které jsou určeny pouze pro držitele této karty. Tyto nabídky a akce jsou pravidelně aktualizovány a jsou přístupné pouze pro držitele této karty. Díky tomu můžete získat exkluzivní produkty a služby za zvýhodněné ceny.

Jak využívat Moje PENNY Kartu

Moje PENNY karta nabízí mnoho výhod a slev pro registrované zákazníky. V této sekci se dozvíte, jak využívat svou kartu a jak sledovat aktuální slevy a akce.

Platnost a použití karty

Karta Moje PENNY platí v rámci všech prodejen PENNY Market v České republice. Abyste mohli využívat všech výhod a slev, musíte mít aktivovaný účet a kartu. Aktivace karty je snadná a můžete ji provést buď prostřednictvím aplikace nebo na stránkách penny.cz/moje-penny.

Při platbě na pokladně stačí ukázat svou kartu nebo aplikaci s kartou a slevy se automaticky uplatní na váš nákup. Karta Moje PENNY se nedá použít k nákupu cigaret, alkoholu a jiných omezených produktů.

Sledování slev a akcí

Sledování aktuálních slev a akcí je velmi snadné. Na stránkách penny.cz/moje-penny najdete přehled všech aktuálních nabídek a slev. Pokud máte aktivovanou aplikaci Moje PENNY, můžete si nechat zasílat notifikace o nových akcích a slevách přímo na váš mobilní telefon.

Kromě toho můžete využít i slevové kupony, které jsou vydávány pravidelně a které můžete využít při svých nákupech. Slevové kupony jsou dostupné na stránkách penny.cz/moje-penny nebo v aplikaci Moje PENNY. Stačí je vytisknout nebo ukázat na mobilním telefonu při platbě na pokladně.

S kartou Moje PENNY tak můžete nakupovat výhodněji a ještě lépe si užít nakupování v prodejnách PENNY Market.

Správa účtu Moje PENNY Karta

Moje PENNY Karta je digitální karta, která umožňuje získávat slevy a benefity v obchodech PENNY Market. Pro správu vašeho účtu Moje PENNY Karta můžete použít webovou stránku nebo aplikaci PENNY.

Moje PENNY přihlášení online

Pro přihlášení do vašeho účtu Moje PENNY Karta online potřebujete vaše přihlašovací údaje – e-mailovou adresu a heslo. Pokud jste svůj účet ještě neaktivovali, můžete tak učinit pomocí odkazu, který vám byl zaslán na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci.

Obnova hesla

Pokud jste zapomněli své heslo, můžete ho obnovit kliknutím na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ na stránce přihlášení. Budete požádáni o vaši e-mailovou adresu a následně vám bude zaslán odkaz pro obnovení hesla.

Změna osobních údajů

Pro změnu vašich osobních údajů v účtu Moje PENNY Karta můžete použít webovou stránku nebo aplikaci PENNY. Na obou platformách najdete možnost upravit své jméno, adresu, telefonní číslo a další údaje. Pokud se vám nedaří změnit vaše osobní údaje, obraťte se na zákaznickou podporu PENNY Market.

Moje Penny aplikace

Digitální karta Moje PENNY

Moje Penny aplikace je zdarma dostupná pro všechny uživatele s digitální kartou Moje Penny. Po stažení aplikace a přihlášení se do ní pomocí svých údajů do Moje Penny, získáte vlastní digitální PENNY kartu a kupony se slevou na oblíbené produkty. Tady najdete odkazy ke stažení pro telefony se systémem iOS nebo Android:

PENNY PRO ANDROID STÁHNETE ZDE PENNY PRO iOS STÁHNETE ZDE

Aplikace vám umožní mít všechny výhody a benefity na jednom místě. Můžete si v ní snadno prohlédnout aktuální slevový PENNY leták, získávat slevy a kupony na vybrané produkty, a to vše jednoduše pomocí svého telefonu.

Kromě toho vám aplikace umožní sledovat historii vašich nákupů a získávat tak přehled o tom, kolik jste ušetřili. Můžete také jednoduše spravovat svůj účet, upravovat poskytnuté souhlasy se zpracováním osobních údajů nebo provádět změny v poskytnutých osobních údajích.

Pokud jste držitelem PENNY karty, rozhodně byste neměli aplikaci Moje Penny opomenout. Díky ní získáte nejen slevy na oblíbené produkty, ale také přehled o svých nákupech a historii svých slev. Stačí si jen stáhnout aplikaci a přihlásit se do ní pomocí svých údajů do Moje Penny.

PENNY kartu také budete díky aplikaci mít vždy s sebou a nemusíte ani nosit další plastovou kartičku v peněžence.

Podmínky užívání Moje PENNY Karty

Ochrana osobních údajů

Při registraci do programu Moje PENNY Karta se shromažďují a zpracovávají osobní údaje účastníka. PENNY Market Česká republika s.r.o. je zodpovědným správcem těchto osobních údajů. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony a nařízeními EU, zejména s nařízením GDPR.

Při registraci do programu Moje PENNY Karta musíte poskytnout své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Tyto údaje jsou nezbytné pro účely registrace a poskytování slev a benefity v rámci programu. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Pravidla programu

Program Moje PENNY Karta umožňuje získávat slevy a benefity při nákupu v prodejnách PENNY Market. Slevy a benefity jsou poskytovány v souladu s pravidly programu, která jsou k dispozici na webových stránkách PENNY Market.

Pro účast v programu je nutné se registrovat a mít aktivovanou digitální kartu Moje PENNY Karta. Slevy a benefity jsou poskytovány pouze při platbě kartou Moje PENNY Karta. Slevy a benefity se nemohou kombinovat s jinými slevami a akcemi.

Slevy a benefity jsou poskytovány na vybrané produkty a služby v prodejnách PENNY Market. PENNY Market si vyhrazuje právo změnit výši slev a benefity a nabídku produktů a služeb, na které se slevy a benefity vztahují.

Zákaznická podpora

Kontaktní informace

Pokud potřebujete zákaznickou podporu, můžete se obrátit na PENNY Market telefonicky nebo emailem. Telefonní číslo zákaznické linky dostupné od pondělí do neděle od 8:00 do 20:00 je 800 202 220, a najdete jej také vespod webu penny.cz.

Pokud raději komunikujete písemně, můžete napsat email na adresu info@penny.cz

Časté dotazy a odpovědi

Na stránkách PENNY Marketu najdete sekci s častými dotazy a odpověďmi. Tato sekce obsahuje odpovědi na nejčastější otázky týkající se Moje PENNY karty, včetně registrace, slev a benefitů. Pokud máte dotaz, který zde nenajdete, můžete se obrátit na zákaznickou linku.

V této sekci najdete také informace o tom, jak získat novou Moje PENNY kartu, pokud jste svou kartu ztratili nebo vám byla ukradena. Pokud máte problémy s aktivací karty nebo s přihlášením do aplikace Moje PENNY, také zde najdete odpovědi na tyto otázky.

PENNY Market se snaží poskytovat co nejlepší zákaznickou podporu a odpovídat na dotazy co nejrychleji. Pokud potřebujete pomoc s Moje PENNY kartou, neváhejte se na někoho obrátit.

Často kladené otázky

Jaké výhody přináší registrace do programu Moje PENNY?

Registrace do programu Moje PENNY přináší mnoho výhod. Po registraci budete pravidelně dostávat slevy a kupony přímo pro vás, které jiným způsobem nezískáte. Účet Moje PENNY navíc není vázán na konkrétní telefon, takže vám i po změně telefonního čísla zůstane v aplikaci. Kromě toho můžete získat výhody ve věrnostních kampaních a slevy na vybrané produkty.

Jak mohu využít Moje PENNY aplikaci pro získání slev?

Moje PENNY aplikace vám umožní získat přístup k mnoha slevám a kupónům. Stačí si stáhnout aplikaci a zaregistrovat se do programu Moje PENNY. Poté budete pravidelně dostávat slevy a kupony přímo pro vás, které jiným způsobem nezískáte. Kromě toho můžete v aplikaci procházet aktuální letáky a získat tak přehled o nejnovějších akčních nabídkách.

Kde mohu zkontrolovat počet bodů na mé PENNY kartě?

Počet bodů na vaší PENNY kartě můžete zkontrolovat prostřednictvím aplikace Moje PENNY. Stačí se přihlásit do aplikace a vyhledat sekci s vašimi body. Kromě toho můžete své body zkontrolovat na pokladně v každém PENNY Marketu.

Jaké jsou kroky pro aktivaci mé digitální PENNY karty?

Aktivace digitální PENNY karty je velmi snadná. Pokud již máte plastovou základní slevovou PENNY kartu, můžete ji rozšířit o kartu digitální. Stačí si stáhnout aplikaci Moje PENNY a zaregistrovat se do programu. Pokud zatím nemáte PENNY kartu, můžete si rovnou vytvořit jen digitální PENNY kartu.

Jak můžu propojit svou PENNY kartu s aplikací pro získání benefitů?

Propojení vaší PENNY karty s aplikací Moje PENNY je velmi snadné. Stačí se přihlásit do aplikace a vyhledat sekci s propojením karty. Následně postupujte podle pokynů v aplikaci a vaše PENNY karta bude úspěšně propojena s aplikací.

Co je potřeba udělat pro účast v PENNY hrách a získání zdarma výhod?

Pro účast v PENNY hrách a získání zdarma výhod je potřeba mít aktivovanou digitální PENNY kartu. Stačí se přihlásit do aplikace Moje PENNY a vyhledat sekci s PENNY hrami. Zde naleznete aktuální nabídku her a výher. Stačí si vybrat hru, zúčastnit se a získat tak možnost získat zdarma výhody.

Podobné články

Back to top button