Peníze

Moje Partners CZ - recenze, zkušenosti a přihlášení

Co je Moje Partners

Moje Partners je portál pro klienty finančního poradenství Partners. V praxi to funguje tak, že jakmile si skrze Partners zařídíte jakoukoliv smlouvu, ať jde o investici, spoření, půjčku, pojištění nebo cokoliv dalšího, můžete všechny tyto smlouvy sledovat na jednom místě právě v Moje Partners.

Přes jedno přihlášení pak vidíte stavy všech smluv. V případě investic jde třeba o grafy a jak se investici vede. U půjček zase kolik zbývá splatit, u pojištění zase třeba kdy je splatná další platba. Také máme na jednom místě údaje o tom, kam a kolik vlastně máme platit a jaké údaje máme do platby zadat.

Přesné údaje a jejich detaily, jako třeba přesné částky a grafy, se mohou lišit smlouvu od smlouvy, ale je mnohem příjemnější, že pod jedním přihlášením si můžeme proklikat cokoliv. Samozřejmě pak máme vždy i individuální přístupy do jednotlivých portálů u všech společností, které je potřeba si aktivovat podle toho, u které společnosti je smlouva sjednána. Instrukce obvykle přijdou na e-mail.

Kromě toho je Moje Partners i místem, kde jsou uchovány všechny smlouvy a dokumentace u jednotlivých produktů. Máme je sice typicky v tištěné podobě nebo nám přijdou přes e-mail, ale je příjemné, že si vše můžeme dohledat takto na jednom místě, a nemusíme pátrat, kde co je. Prostě je vše přívětivě na jednom místě, takže si jen rozklikneme produkt, podíváme se do dokumentů, a stáhneme si, co potřebujeme.

Registrace do Moje Partners

Registrace do Moje Partners je určena pouze pro klienty Partners. Aktivace probíhá tak, že si nejdříve přes Partners sjednáte jakýkoliv produkt. Poté si aktivujete účet na této stránce.

Nejdříve zadáte rodné číslo, přes které se v databázi Partners propojí váš účet se sjednaným produktem. Poté jen pokračujete podle instrukcí, kdy potvrdíte kód, co přijde přes SMS, kliknete na odkaz, který přijde na e-mail, a nastavíte si přihlašovací údaje a heslo.

Všechny tyto údaje vyplňujete při sjednávání jakékoliv smlouvy, takže v případě aktivace Moje Partners vše jen potvrzujete. Je tedy potřeba si správně vše vyplnit se svým poradcem. Ten vám i poradí s aktivací, a pokud si nejste jisti, můžete procesem aktivace projít s ním.

Moje Partners přihlášení

Přihlášení do Moje Partners najdete na této stránce. Zde jen do formuláře zadáte přihlašovací údaje, tedy e-mail a vámi zvolené heslo. Poté je přihlášení potřeba potvrdit zadáním kódu, který přijde jako SMS. Kód tedy jen opíšete a přihlásíte se.

Po přihlášení si můžete v menu rozkliknout Smlouvy, a uvidíte všechny smlouvy, které máte přes Partners sjednány. Po rozkliknutí jednotlivých smluv pak vidíte podrobnější údaje a můžete si prohlédnout detaily, údaje, dokumenty a cokoliv dalšího, co se ke smlouvě váže.

Zkušenosti s Moje Partners a recenze

Jestli využíváte služeb finančního poradce u Partners, tak prakticky určitě portál Moje Partners oceníte. Stále zůstává možnost si zařídit online účty u všech produktů a služeb, na druhou stranu je fajn si moci vše proklikat na jednom místě, což ušetří čas, který můžeme věnovat jiným věcem.

Obvykle stejně potřebujeme jen letmou kontrolu, jestli například proběhla platba, nebo jak jsou na tom investice či spoření. Prostě jde o portál, který můžete, ale nemusíte využívat. Vždy máte k dispozici jakákoliv klasická přihlášení do portálů všech služeb, ať jde o internetové bankovnictví nebo jiné přehledy. Moje Partners tedy tyto portály nenahrazuje, jaké spíše dobrovolně sjednocuje při snadnou kontrolu čehokoliv.

Moje Partners
  • Celkové hodnocení
4.8

Moje Partners

Moje Partners je portál pro sjednocení přehledů a smluv všech produktů finančního poradenství Partners Financial Services.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)

Podobné články

Back to top button