Novinky a aktualityProgramy a aplikace

Tesco Clubcard CZ – registrace, návod a slevy 2024

Co je Tesco Clubcard

Tesco Clubcard je plastová nebo digitální kartička, která odemyká slevy, bonusy a obecně zvýhodňuje nákupy v libovolném obchodě Tesco. Zvlášť při pravidelných nákupech se tato zákaznická kartička rozhodně vyplatí díky různým kuponům ale i slevám, které máte už jen za to, že prostě Tesco Clubcard kartičku máte. I když tak nic neřešíte a nechcete brouzdat kupony a hledat výhodné nabídky, tak se vám vyplatí kartu mít.

Její zařízení i používání je úplně zadarmo a máte hned několik způsobů, jak si jí zařídit. O postupu registrace píšeme ve článku později.

Díky Club card Tesco získáte obrovské slevy

Zákaznické kartičky typu Můj Albert nebo aplikace Lidl Plus typicky nabízí poměrně zajímavé slevy, akce a bonusy pro pravidelné zákazníky. Tesco Clubcard jde hlavně v případě slev ještě dále, a když se budete procházet v obchodě, tak uvidíte, jak moc se tato karta zdarma reálně vyplatí.

Slev je díky kartě opravdu hodně a nejde o pár korun. Některé slevy jsou i v desítkách procent, a to jen za to, že u pokladny pípnete Tesco Clubcard (na což před placením nezapomeňte!).

Za pravidelné nakupování navíc svíráte body, díky kterým pak aktivujete další slevy, ale naprosto nejvýhodnější jsou přímé slevy přímo v obchodě. Nemusíte tolik řešit Tesco akční letáky nebo cokoliv dalšího, ale jen u pokladny vytáhnete kartu nebo telefon s aplikací, a ušetříte docela dost peněz.

Vzhledem k tomu, že je zařízení karty úplně zadarmo a jestli máte chytrý telefon, tak nemusíte ani řešit plastové karty, tak se vám zařízení Tesco Clubcard často vyplatí i u občasného nákupu.

Aplikace Clubcard Tesco CZ v mobilu

Protože se velká část životů nás všech přesouvá na internet, tak asi nepřekvapí, že i Tesco Clubcard můžete mít i ve formě mobilní aplikace. Plastovou kartičku si můžete nahrát do aplikací, které skladují zákaznické nebo platební karty, tedy třeba Google Pay, Apple Pay, ČSOB Do Kapsy a mnoho dalších, nebo si můžete stáhnout aplikaci Clubcard Tesco Česko.

S aplikací pak máte k dispozici kupóny, které nejsou dostupné u plastové kartičky. S plastovou kartičkou tak získáte přímé slevy a sbírání bodů k získání dalších slev, ale pro maximální využití věrnostního programu je potřeba mobilní aplikace. To někoho nepotěší, ale podobným směrem se vydaly i další aplikace podobného druhu.

K tomu také přímo v aplikaci uvidíte nové akce, kupony, letáky, ale také přehledy třeba o nasbíraných bodech.

Pro používání aplikace není potřeba mít předem kartičku Tesco Clubcard, které pomocí aplikace ofotíte čárový kód. Pokud kartičku nemáte, můžete se zaregistrovat přímo v appce a kartu následně dostanete v digitální podobně, ale také zaslanou v plastové variantě na vyplněnou adresu.

Aplikaci stáhnete načtením QR kódu nebo můžete využít odkazů níže:

QR kód pro stažení Tesco Clubcard mobilní aplikace

CLUBCARD TESCO ČESKO PRO ANDROID STÁHNETE ZDE CLUBCARD TESCO ČESKO PRO iOS STÁHNETE ZDE

Registrace do Tesco Clubcard krok za krokem

Registrace do Tesco Clubcard není složitá a nepotřebujete předem plastovou kartu z obchodu. Pokud ji ale máte, je proces o něco snazší a proto doporučujeme si jí nejdříve v obchodě sehnat tak, že o ni prostě požádáte u pokladny.

Registrace, když už máte plastovou kartu Tesco Clubcard

Nejjednodušší je přímo v obchodě u pokladny poprosit o Tesco Clubcard, kterou dostanete v plastové variantě v klasické velikosti do peněženky, ale i menším vydání na klíče. Nemusíte řešit vyplňování papírového formuláře, protože pokud máte možnost, je jednodušší vše vyřešit online.

Poté zamíříte buď do mobilní aplikace (odkazy výše) nebo na https://www.itesco.cz/account/register/cs-CZ/. Zde postupně vyplníte údaje, čímž se zaregistrujete u Tesca a máte účet, pod kterým spravujete jak své zákaznické kartičky, tak si třeba můžete objednat nákup u Tesco Online.

Pokud se registrujete na webu, je potřeba zadat číslo zákaznické karty. To je z nějaké části předvyplněné, takže doplňte jen ta čísla, která chybí.

Snadnější je to v aplikaci, kde stačí ofotit čárový kód a číslo karty se načte automaticky, a vy ho jen potvrdíte.

Zde pak video návod, jak registraci dokončit v appce:

Samotnou kartičku pak můžete používat v plastové podobě, mobilní aplikaci, nebo nahranou do jiných aplikací. Je to zcela na vás.

Pokud chcete využívat kuponů, je ovšem potřeba je aktivovat v aplikaci.

Registrace, když ještě nemáte Tesco Clubcard

Zaregistrovat se můžete i předem bez plastové karty. To je nejlepší ve chvíli, kdy jí v plastové podobě nepotřebujete.

Stačí jen přijít na https://www.itesco.cz/account/register/cs-CZ/ a zaregistrovat se.

V druhém kroku je potřeba vybrat, že ještě kartu nemáte, a registrace pak pokračuje vyplněním osobních údajů. Karta vám následně bude zaslána, ale budete jí mít i v online verzi, tedy využitelnou v mobilní aplikaci.

Jak používat Tesco Clubcard

Používání je velmi snadné. Kdykoliv během markování nákupu jen ukážete na pokladně kartu v plastové nebo digitální podobě (je jedno, kterou verzi vyberete, obě mají identický čárový kód). Kartu vám pokladní načte a vy tak ihned využíváte všech výhod, slev a bonusů.

Na tento krok ovšem nezapomeňte. Pokud vám karta nebude načtena, ani slevy se nenačtou, stejně jako nezískáte body.

Jak sbírat slevové kupony a poukázky v aplikaci Clubcard Tesco Česko

Pro pravidelné zákazníky jsou připraveny i další bonusy v podobě bodů. Za každých 10 Kč, které v libovolném Tescu utratíte, dostanete 1 bod.

Za 300 bodů (tedy v praxi utracených 3 000 Kč) dostanete poukázky na slevy na další nákupy, ale i slevové kupony do aplikace, které následně využijete jejich aktivací.

Utratit 3 000 Kč není pro pravidelní zákazníky zase takový problém, takže se vám i v tomto ohledu může věrnostní program poměrně vyplatit, abyste ušetřily další peníze za nákupy.

Login do Tesco Clubcard

Pro přihlášení na webu zamiřte na itesco.cz. Poté klikněte v menu na Clubcard, a vyberte Můj Clubcard Účet. Dostanete se na přihlašovací stránku, kde se můžete registrovat nebo přihlásit.

Kontakt

  • Bezplatná zákaznická infolinka (Po – Pá 8:00 – 18:00): 800 222 555 – volba číslo 4
  • Bezplatná telefonní helplinka Clubcard (Po – Pá 8:00 – 18:00): 800 222 555 – volba číslo 2

Změna adresy pro zasílání poukázek a čehokoliv dalšího

Pokud se stehujete nebo chcete dostávat poštu jinam, je nejsnazší způsob si změnit adresu v mobilní aplikaci nebo webové verzi po přihlášeni. Zde jen vyplníte nové údaje a máte hotovo.

Ztráta karty Tesco Clubcard

Pokud kartu ztratíte, navštivte libovolné Tesco, kde o ztrátě informujte. Dostanete kartu novou, na kterou vám budou načteny body i vše ostatní z karty staré.

Nezapomeňte pak využívat nové karty a těch starých se můžete zbavit. Zkontrolujte, také, že je vše v pořádku v aplikaci, a že se při otevření čárového kódu zobrazuje nová karta.

Není sice pravděpodobné, že by někdo používal cizí zákaznickou kartu, na druhou stranu máte takto využitelné i poukázky, kupony nebo jiné body, takže je lepší si o novou kartu požádat a být v klidu.

Tesco Clubcard
  • Celkové hodnocení
4.8

Celkové hodnocení Tesco Clubcard

Tesco Clubcard je věrnostní program a stejnojmenná mobilní aplikace obchodního řetězce Tesco.

Výhody

  • Věrnostní program zdarma
  • Velké slevy pouze za používání karty
  • Mobilní aplikace s letáky, kupony i kartou

Nevýhody

  • Trochu delší registrace
Odesílám
Vaše hodnocení
4.75 (4 hodnocení)

Podobné články

Back to top button