Novinky a aktualityProgramy a aplikace

Tesco Clubcard CZ – registrace, návod a slevy 2023

Co je Tesco Clubcard

Tesco Clubcard je plastová nebo digitální kartička, která odemyká slevy, bonusy a obecně zvýhodňuje nákupy v libovolném obchodě Tesco. Zvlášť při pravidelných nákupech se tato zákaznická kartička rozhodně vyplatí díky různým kuponům ale i slevám, které máte už jen za to, že prostě Tesco Clubcard kartičku máte. I když tak nic neřešíte a nechcete brouzdat kupony a hledat výhodné nabídky, tak se vám vyplatí kartu mít.

Její zařízení i používání je úplně zadarmo a máte hned několik způsobů, jak si jí zařídit. O postupu registrace píšeme ve článku později.

Díky Club card Tesco získáte obrovské slevy

Zákaznické kartičky typu Můj Albert nebo aplikace Lidl Plus typicky nabízí poměrně zajímavé slevy, akce a bonusy pro pravidelné zákazníky. Tesco Clubcard jde hlavně v případě slev ještě dále, a když se budete procházet v obchodě, tak uvidíte, jak moc se tato karta zdarma reálně vyplatí.

Slev je díky kartě opravdu hodně a nejde o pár korun. Některé slevy jsou i v desítkách procent, a to jen za to, že u pokladny pípnete Tesco Clubcard (na což před placením nezapomeňte!).

Za pravidelné nakupování navíc svíráte body, díky kterým pak aktivujete další slevy, ale naprosto nejvýhodnější jsou přímé slevy přímo v obchodě. Nemusíte tolik řešit letáky nebo cokoliv dalšího, ale jen u pokladny vytáhnete kartu nebo telefon s aplikací, a ušetříte docela dost peněz.

Vzhledem k tomu, že je zařízení karty úplně zadarmo a jestli máte chytrý telefon, tak nemusíte ani řešit plastové karty, tak se vám zařízení Tesco Clubcard často vyplatí i u občasného nákupu.

Aplikace Clubcard Tesco CZ v mobilu

Protože se velká část životů nás všech přesouvá na internet, tak asi nepřekvapí, že i Tesco Clubcard můžete mít i ve formě mobilní aplikace. Plastovou kartičku si můžete nahrát do aplikací, které skladují zákaznické nebo platební karty, tedy třeba Google Pay, Apple Pay, ČSOB Do Kapsy a mnoho dalších, nebo si můžete stáhnout aplikaci Clubcard Tesco Česko.

S aplikací pak máte k dispozici kupóny, které nejsou dostupné u plastové kartičky. S plastovou kartičkou tak získáte přímé slevy a sbírání bodů k získání dalších slev, ale pro maximální využití věrnostního programu je potřeba mobilní aplikace. To někoho nepotěší, ale podobným směrem se vydaly i další aplikace podobného druhu.

K tomu také přímo v aplikaci uvidíte nové akce, kupony, letáky, ale také přehledy třeba o nasbíraných bodech.

Pro používání aplikace není potřeba mít předem kartičku Tesco Clubcard, které pomocí aplikace ofotíte čárový kód. Pokud kartičku nemáte, můžete se zaregistrovat přímo v appce a kartu následně dostanete v digitální podobně, ale také zaslanou v plastové variantě na vyplněnou adresu.

Aplikaci stáhnete načtením QR kódu nebo můžete využít odkazů níže:

QR kód pro stažení Tesco Clubcard mobilní aplikace

Registrace do Tesco Clubcard krok za krokem

Registrace do Tesco Clubcard není složitá a nepotřebujete předem plastovou kartu z obchodu. Pokud ji ale máte, je proces o něco snazší a proto doporučujeme si jí nejdříve v obchodě sehnat tak, že o ni prostě požádáte u pokladny.

Registrace, když už máte plastovou kartu Tesco Clubcard

Nejjednodušší je přímo v obchodě u pokladny poprosit o Tesco Clubcard, kterou dostanete v plastové variantě v klasické velikosti do peněženky, ale i menším vydání na klíče. Nemusíte řešit vyplňování papírového formuláře, protože pokud máte možnost, je jednodušší vše vyřešit online.

Poté zamíříte buď do mobilní aplikace (odkazy výše) nebo na https://itesco.cz/clubcard/vytvorit-ucet/. Zde postupně vyplníte údaje, čímž se zaregistrujete u Tesca a máte účet, pod kterým spravujete jak své zákaznické kartičky, tak si třeba můžete objednat nákup u Tesco Online.

Pokud se registrujete na webu, je potřeba zadat číslo zákaznické karty. To je z nějaké části předvyplněné, takže doplňte jen ta čísla, která chybí.

Snadnější je to v aplikaci, kde stačí ofotit čárový kód a číslo karty se načte automaticky, a vy ho jen potvrdíte.

Zde pak videonávod, jak registraci dokončit v appce:

Samotnou kartičku pak můžete používat v plastové podobě, mobilní aplikaci, nebo nahranou do jiných aplikací. Je to zcela na vás.

Pokud chcete využívat kuponů, je ovšem potřeba je aktivovat v aplikaci.

Registrace, když ještě nemáte Tesco Clubcard

Zaregistrovat se můžete i předem bez plastové karty. To je nejlepší ve chvíli, kdy jí v plastové podobě nepotřebujete.

Stačí jen přijít na https://itesco.cz/clubcard/vytvorit-ucet/ a zaregistrovat se.

V druhém kroku je potřeba vybrat, že ještě kartu nemáte, a registrace pak pokračuje vyplněním osobních údajů. Karta vám následně bude zaslána, ale budete jí mít i v online verzi, tedy využitelnou v mobilní aplikaci.

Jak používat Tesco Clubcard

Používání je velmi snadné. Kdykoliv během markování nákupu jen ukážete na pokladně kartu v plastové nebo digitální podobě (je jedno, kterou verzi vyberete, obě mají identický čárový kód). Kartu vám pokladní načte a vy tak ihned využíváte všech výhod, slev a bonusů.

Na tento krok ovšem nezapomeňte. Pokud vám karta nebude načtena, ani slevy se nenačtou, stejně jako nezískáte body.

Jak sbírat slevové kupony a poukázky v aplikaci Clubcard Tesco Česko

Pro pravidelné zákazníky jsou připraveny i další bonusy v podobě bodů. Za každých 10 Kč, které v libovolném Tescu utratíte, dostanete 1 bod.

Za 300 bodů (tedy v praxi utracených 3 000 Kč) dostanete poukázky na slevy na další nákupy, ale i slevové kupony do aplikace, které následně využijete jejich aktivací.

Utratit 3 000 Kč není pro pravidelní zákazníky zase takový problém, takže se vám i v tomto ohledu může věrnostní program poměrně vyplatit, abyste ušetřily další peníze za nákupy.

Login do Tesco Clubcard

Pro přihlášení na webu zamiřte na itesco.cz. Poté klikněte v menu na Clubcard, a vyberte Můj CLubcard Účet. Dostanete se na přihlašovací stránku, kde se můžete registrovat nebo přihlásit.

Kontakt

  • Bezplatná zákaznická infolinka (Po – Pá 8:00 – 18:00): 800 222 555 – volba číslo 4
  • Bezplatná telefonní helplinka Clubcard (Po – Pá 8:00 – 18:00): 800 222 555 – volba číslo 2

Změna adresy pro zasílání poukázek a čehokoliv dalšího

Pokud se stehujete nebo chcete dostávat poštu jinam, je nejsnazší způsob si změnit adresu v mobilní aplikaci nebo webové verzi po přihlášeni. Zde jen vyplníte nové údaje a máte hotovo.

Ztráta karty Tesco Clubcard

Pokud kartu ztratíte, navštivte libovolné Tesco, kde o ztrátě informujte. Dostanete kartu novou, na kterou vám budou načteny body i vše ostatní z karty staré.

Nezapomeňte pak využívat nové karty a těch starých se můžete zbavit. Zkontrolujte, také, že je vše v pořádku v aplikaci, a že se při otevření čárového kódu zobrazuje nová karta.

Není sice pravděpodobné, že by někdo používal cizí zákaznickou kartu, na druhou stranu máte takto využitelné i poukázky, kupony nebo jiné body, takže je lepší si o novou kartu požádat a být v klidu.

Tesco Clubcard
  • Celkové hodnocení
4.8

Celkové hodnocení Tesco Clubcard

Tesco Clubcard je věrnostní program a stejnojmenná mobilní aplikace obchodního řetězce Tesco.

Výhody

  • Věrnostní program zdarma
  • Velké slevy pouze za používání karty
  • Mobilní aplikace s letáky, kupony i kartou

Nevýhody

  • Trochu delší registrace
Odesílám
Vaše hodnocení
4.75 (4 hodnocení)

Podobné články

Back to top button