Novinky a aktualityProgramy a aplikace

Globus Bonus CZ karta - registrace a přihlášení do programu 2024

Co je Globus Bonus

Globus Bonus je věrnostní program pro zákazníky obchodního řetězce Globus. Přináší řadu výhod, slev, ale také zjednodušuje nákupy přímo na prodejně. Na vše se podíváme dále ve článku, stejně jako jak se zaregistrovat, přihlásit a využít všeho na maximum.

Kromě registrace a přihlášení karty Globus Bonus se podíváme i na mobilní aplikaci Můj Globus, do které se přihlašujete právě s údaji z Globus Bonus, takže i když hledáte jen jak se přihlásit do Můj Globus, bude se vám tento článek hodit.

Výhody věrnostního programu Globus Bonus

Díky Globus Bonus máte hned několik výhod. Ty se zvětšují podle toho, jak často v obchodech Globus nakupujete, ale i kdybyste jej měli navštívit jen jednou, i tak se může registrace zdarma vyplatit.

Okamžité slevy na řadu produktů

Asi největší a nejzajímavěji výhodou, podobně jako najdete u ostatních programů hlavně díky programu Tesco Clubcard ale i Lidl Plus aplikaci a kartě, najdete přímo v obchodech. Díky využití věrnostní karty získáte okamžitě slevu i v desítkách procent na vybrané produkty.

Slevy na vše najdete přímo na globusbonus.cz, krásně rozřazeny podle sortimentu. Snadno si složíte nákupní seznam, který není nijak složité vytvořit pouze z produktů se zajímavými slevami. I na potravinách se tak dá ušetřit, což je v dnešní době skvělá zpráva.

Věrnostní program s bonusy a slevovými kupony

Za každý nákup získáváte body do věrnostního programu. Pokud v daném období utratíte dostatek peněz a dosáhnete na stříbrnou nebo zlatou úroveň (což není složité, pokud nakupujete v obchodech Globus pravidelně), získáte další výhody.

Období jsou:

 • Od 1. února do 30. dubna
 • Od 1. května do 31. července
 • Od 1. srpna do 31. října
 • Od 1. listopadu do 31. ledna

V praxi tedy vždy 3 měsíce, ovšem vše je posunuté o 1 měsíc od začátku roku

Pro dosažní úrovní je potřeba v daném období utratit:

 • 0 až 7 999 Kč pro získání bronzové úrovně (5% sleva na narozeninový nákup, minimálně 6 slevových kuponů a další výhody)
 • 8 000 až 16 000 Kč pro získání stříbrné úrovně (5% sleva na narozeninový nákup, minimálně 10 slevových kuponů a další výhody)
 • 16 001+ Kč pro získání zlaté úrovně (10% sleva na narozeninový nákup, minimálně 16 slevových kuponů a další výhody)

Peněžní bonusy

Peněžní bonusy najdete na zboží, které je označené zelenou etiketou s peněžním bonusem. Jde o bonus, který využijete jako slevu na další nákup. Nejde tedy o přímou slevu, ale pokud v Globusu nakupujete pravidelně, tak jde efektivně o další slevu na nákup, jen prostě odloženou na další nákup.

Pro uplatnění slevy na další nákup je pak potřeba u pokladny říci, kolik z bonusu se má využít. Můžete jej využít kompletně, nebo jen jeho část, prostě jak se vám to hodí.

Jak registrovat Globus Bonus kartu

Registrace do věrnostního programu Globus Bonus je zcela zdarma a můžete ji zvládnout v obchodě nebo online. Podíváme se na to, jak probíhá registrace online, se kterou si pak uložíte kartičku do telefonu. Pokud již máte plastovou kartu, můžete si přes ni vytvořit nový účet, uložit si ji do telefonu a využívat všech výhod a přehledů online.

 1. Jděte na stránku https://www.globusbonus.cz/ a klikněte na Registrovat.
  1 registrace do Globus Bonus
 2. Klikněte na velké tlačítko Registrovat. Pokud již máte kartu, klikněte na odkaz pod tímto tlačítkem a zadejte číslo ze své karty. My budeme pokračovat novou registrací online, tedy klikáme na Registrovat.
  2 klikněte na Registrovat
 3. V dalším kroku vyplníme osobní údaje, jako jméno, datum narození (je potřeba kvůli narozeninovým slevám) a zvolíme si heslo. Telefonní číslo není povinné. Po vyplnění klikáme na Pokračovat.
  3 vyplnění osobních údajů
 4. V tomto kroku vyplníme adresu, kam budou chodit speciální akce, a také oblíbenou prodejnu Globus. Akce, které přijdou, budou zaměřené právě na tuto prodejnu. Po vyplnění klikáme na Pokračovat
  4 vyplnění adresy
 5. V tomto kroku můžeme přidat možnost získávat akce zaměřené na děti do 3 let. Pokud se vás tato akce týká, využijte ji. Pokud ne, klikněte na Pokračovat.
  5 mimi klub
 6. V dalším kroku jen zkontrolujte, že jsou zadané údaje správné. Hlavně jde o e-mail, na který přijde odkaz k aktivaci. Odklikejte souhlasy a klikněte na Dokončit
 7. Na vámi zadaný e-mail přijde obratem aktivační zpráva s odkazem. Klikněte na něj a registrace je dokončena.

Přihlášení do Globus Bonus

Pro přihlášení do Globus Bonus jděte na web globusbonus.cz a v pravé horní části klikněte na Přihlásit. Zadejte přihlašovací údaje, tedy e-mail a heslo, a jste přihlášeni.

Mobilní aplikace Můj Globus – stažení a co vše nabízí

Pro plné využití věrnostní karty Globus Bonus je nejlepší si stáhnout mobilní aplikaci Můj Globus. Odkazy najdete na webu globus.cz, nebo identické najdete přímo zde, které vás zavedou na Google Play nebo App Store, kde si aplikaci stáhnete:

Aplikaci Můj Globus pro Android stáhnete zde Aplikaci Můj Globus pro iOS stáhnete zde

Aplikaci stáhněte a nainstalujte. Pro přihlášení využijte číslo vaší karty, které najdete v nastavení účtu, nebo jednodušeji přes e-mail a zvolené heslo. V rámci aplikace pak najdete svoji kartu (Ve spodní části obrazovky je menu, kde kliknete na Můj Globus, poté sjedete kousek níže a Zobrazit virtuální kartu, nebo kliknete na MenuZobrazit kartu).

V rámci aplikace také najdete pohodlně všechny Globus akční letáky a brožury.

Využít můžete i možnost si vytvořit nákupní seznam, ale také aktivujete kupony nebo zjednodušíte nákup díky funkci Scan&Go. Díky té můžete skenovat své zboží během nákupu, a poté jen zaplatíte při odchodu. Nemusíte tedy čekat frontu u pokladny, ale vše urychlíte již během samotného nákupu.

Globus Bonus
 • Celkové hodnocení
4.7

Globus Bonus

Globus Bonus je věrnostní program obchodního řetězce Globus.

Odesílám
Vaše hodnocení
0 (0 hodnocení)

Podobné články

Back to top button