Stahování zdarma

Ulozto_cz – Stahuj zdarma filmy bez registrace

Ulozto_cz – filmy a seriály v nejlepší kvalitě zdarma

Hledáte ty nejnovější filmy v parádní kvalitě ke stažení zadarmo a bez registrace? Ulož to je tu přímo pro vás. Uložto je naprosto otevřená služba ke sdílení, ukládání i stahování souborů a najdete tam desítky tisíc filmů, seriálů, her, mp3 hudby nebo e-knih. To všechno úplně zadarmo a nemusíte se ani registrovat. Prostě si najdete soubor, který si chcete stáhnout, a stahujete.

STAHUJTE ZDARMA ZDE

Omezení se týká jenom rychlosti stahování. I na to ale existuje řešení v podobě kreditů. Za ty pak stahujete neomezenou rychlostí, jak jenom dovoluje tvoje připojení k internetu. Stahování je pak bleskově rychlé a stojí to jenom pár kaček. Kredity se pak odečítají podle toho, jak velký soubor stahujete. Jeden film stojí v přepočtu obvykle do dvou korun, když stahujete v opravdu vysoké kvalitě, tak se vejdete do pětikoruny. To je rozdíl i proti těm nejlevnějším DVD u stánku, která jsou jsou násobně dražší, než na Uložto. A to nemluvíme o nejnovějších filmech, které stojí klidně několik stovek korun. U jednotlivých epizod seriálů to jsou desítky haléřů a jednotlivé písničky jsou za pár haléřů.

Ulož to - sdílej data a stahuj zdarma

Jak na Ulož to.cz stahovat neomezenou rychlostí

Proč stahovat za kredity a ne vždycky zadarmo? Je to jednoduché – někdy prostě nejde čekat. Chce se partner nebo partnerka podívat na film co nejdříve? Asi není úplně ideální čekat třeba hodinu, než se všechno stáhne. S kredity je to rychlé, snadné a hlavně super levné.

Bankovní převod je také výhodný, ale kredity vám budou připsány až po nějaké chvíli. Platba pomocí SMS je také rychlá, ale mobilní operátoři si berou nějaké poplatky, takže za stejnou cenu není tolik kreditů. Možné je již od roku 2017 využít platby pomocí Bitcoinů nebo anonymní předplacené karty Paysafecard.

I s účtem a kredity můžete stahovat třeba písničky v mp3 úplně zadarmo podle toho, jak zrovna spěcháte nebo jak rychle chcete mít soubor rychle na disku. Při stahování souboru akorát vyberete možnost stažení zdarma a žádné kredity se vám neodečtou.

S kredity můžete sledovat videa i bez stahování

Když si na Uložto zakoupíte kredity pro stahování maximální rychlostí, můžete sledovat filmy, seriály nebo jiná videa i bez stahování do počítače. Když se na video chcete podívat jenom jednou a nechcete ho skladovat, případně nechcete čekat, až se soubor dostahuje, je toto ideální varianta.

Jak sledovat videa na Uložto i bez stahování:

 1. Zaregistrujte se na Uložto KLIKNUTÍM SEM
 2. Kupte si kredity pro Rychlé stahování
 3. Videa teď můžete sledovat na Uložto i bez stahování – stačí jen navštívit stránku videa, které chcete sledovat, a na náhledu videa kliknete uprostřed na symbol Play, pod kterým je i napsáno Přehrát video – video se spustí a strhnou se vám kredity, jako byste video stáhli plnou rychlost
 4. Když takto video spustíte a strhnou se vám kredity, můžete ho pak 24 hodin stáhnout zdarma plnou rychlostí. Kdykoliv později pak video můžete stáhnout zdarma omezenou rychlostí nebo znovu maximální rychlostí za kredity

Ceník kreditů na Uložto

Zde nejoblíbenější a nejpoužívanější způsob nákupu kreditů. Tento způsob opravdu doporučujeme, protože za nejméně peněz dostanete nejvíce kreditů. Při platbě kartou nebo rychlým převodem jsou kredity připsány okamžitě.

Cena kreditů Uložto při platbě kartou nebo bankovním převodem
DataCena
340 000 MB999 Kč
150 000 MB499 Kč
70 000 MB249 Kč
40 000 MB149 Kč
25 000 MB99 Kč

Zde ceník při platbě pomocí SMS. Jak vidíte, cena za kredit je vyšší, protože jsou s koupí spojeny náklady mobilních operátorů, které platbu zprostředkovávají.

Cena kreditů Uložto při platbě pomocí SMS
DataCena
115 000 MB499 Kč
53 000 MB249 Kč
27 000 MB149 Kč
10 000 MB99 Kč
2 000 MB50 Kč

Zde nová možnost dobití kreditů přes M-platbu. Tyto ceny v tabulce níže jsou zaváděcí a mohou se časem změnit. Operátor T-Mobile si za tuto variantu účtuje 3 Kč.

Pokud budete kredity nakupovat přes SMS, doporučujeme právě M-platbu, kdy dostanete stejné množství kreditů za nižší cenu, než u klasické platby přes SMS. Když srovnáte cenu s tabulkou výše, uvidíte, že M-platba je přibližně o 10 % výhodnější.

Upozorňujeme také, že virtuální operátoři (jako TESCO mobile, Bleskmobil, Sazkamobil atd.) nepodporují M-platbu.

Cena kreditů Uložto přes službu M-platba
DataCena
115 000 MB449 Kč
53 000 MB219 Kč
27 000 MB129 Kč
10 000 MB89 Kč
2 000 MB45 Kč

Ulozto_cz – mp3 hudba zdarma a písničky ke stažení

Doby kazet cédéček jsou asi nenávratně pryč a hudba se poslouchá buď online z internetu třeba z YouTube, Spotify a dalších. Další možností je stažení písniček přímo do počítače, kdy si pak přetáhneme písničky do přehrávače, mobilu, nebo posloucháme přímo z PC. Mít nějakou hudbu přímo v počítači se hodí hlavně ve chvíli, kdy nemáte přístup k internetu nebo je připojení na streamovanou hudbu moc pomalé.

Na Uložto najdete prakticky jakoukoliv hudbu v mp3 ke stažení zadarmo. Najdete jak českou tak zahraniční hudbu v mp3 nebo i jako videa přímo s klipy. Stahujte si jednotlivé písničky, celá alba, nebo kompletní diskografie všech možných autorů. Stejně jako filmy, i hudbu z Uložto stahujete kompletně zadarmo a bez registrace.

STAHUJTE HUDBU ZDE

Filmy na Ulož to CZ v .avi nebo .mp4 – zahraniční, české, CZ dabing i originální znění

Obrovskou výhodou Uložto_cz je fakt, že je to česká služba, kterou používají hlavně Češi a Slováci. Najdete tam totiž obrovskou sbírku českých filmů ve formátech .avi i .mp4, které se jinak shánějí poměrně obtížně. To samé platí když sháníte filmy s dabingem, které se třeba přes torrenty nedají sehnat vůbec.

U zahraničních filmů s originálním zněním je zase výhoda, že jsou k nim velmi často přiloženy titulky, které k filmu pasují. Nemusíte tak hledat na internetu, které titulky se hodí, ale prostě je jednoduše stáhnete z jednoho místa.

E-knihy ke stažení zdarma na Ulož to

Ať jde o knihy do čtečky, učebnice nebo jakékoliv jiné dokumenty, na Uložto to najdete. Ušetříte tak spoustu peněz a seženete všechny knihy nebo učebnice, které potřebujete. Více o tom, jak stahovat e-knihy zdarma z Uložto.

Knih na Uložto je opravdu obrovské množství, ať jde o knížky v originálním jazyce nebo překlady. Nejtypičtějším formátem je .pdf, ale stáhnete si i klasické formáty pro čtečky knih EPUB, MOBI a další, které jsou menší a pohodlnější pro nahrání do čteček knih. Jednoduše tak můžete s sebou nosit celou knihovnu a daleko více knih, než je člověk schopen přečíst klidně za celý život. Na Uložto si jedním kliknutím stáhnete klidně celou sbírku jednoho autora, kterou během několika sekund stáhnete a navždy jí máte u sebe.

Dívejte se na filmy z pohodlí domova díky Ulož to zcela zdarma
Foto: Pixabay

Jak stahovat z Ulozto zdarma i neomezenou rychlostí

Podívejte se na návody, jak stahovat zdarma i neomezenou rychlostí. Pokud chcete stahovat za kredity, které je potřeba si koupit, tak vám stále zůstává možnost stahování zdarma, takže se rozhodně o nic neochudíte.

Jak stahovat zdarma i bez registrace

Pro stahování zdarma stačí najít soubor, který chcete stáhnout a rozkliknout ho. Pokud jde o video, uvidíte náhled videa, pokud o jiný typ souboru, uvidíte ilustrační obrázek. Pro stažení souboru zdarma klikněte pod tímto náhledem na Stáhnout pomalu, viz obrázek níže.

Buď se začne soubor okamžitě stahovat a otevře se okénko s videoreklamou, které můžete za pár sekund zavřít, nebo se otevře okénko, ve kterém opíšete z obrázku 4 znaky (nemusíte řešit velikost písmen). Tak či onak se soubor začne stahovat zdarma i bez registrace.

Stáhnout pomalu zdarma z Uložto nebo rychle za kredity
Foto: Ulozto.cz

Jak stahovat neomezenou rychlostí

Tady je vše opravdu jednoduché, jen je potřeba se nejdříve zaregistrovat na Uložto a zakoupit kredity. Stačí jen vyhledat soubor, který chcete stáhnout, rozkliknout si ho a pod náhledem souboru kliknete na tlačítko Stáhnout rychle. Soubor se okamžitě začne stahovat do počítače bez jakékoliv reklamy nebo opisování symbolů.

Ulozto_cz Twitter, Facebook, Instagram a další sociální sítě a kontakty

Jestli službu Uložto sledujete a chcete ihned vidět všechny možné novinky, aktuality, vylepšení, ale také zprávy ze světa nahrávání souborů a stahování, určitě se vám budou hodit tyto kontakty na všechny sociální sítě, které Uložto spravuje. Často se dozvíte, že Uložto rozšířilo své služby, které se vám rozhodně mohou hodit. Velmi rychle a snadno se také dozvíte třeba i novinkách a zákonech, ve kterých se Uložto často angažuje.

Jestli tak některou z těchto služeb a sociálních sítí používáte a chcete být vždy v obraze, tak doporučujeme jejich profil sledovat a budete tak vždy o všem vědět ihned

Sociální síťAdresa
Twitter @Ulozto_czhttps://twitter.com/ulozto_cz/
Facebook Ulozto.czhttps://www.facebook.com/ulozto.cz/
Instagram @Uloz_tohttps://www.instagram.com/uloz_to/

Na Ulozto_cz můžete nahrávat i sdílet

Ulozto_cz není jen o stahování, ale také o nahrávání nebo sdílení. Celá řada souborů je na klasické poslání po emailu nebo třeba po Facebooku moc velká. Uložto nabízí nahrávání i sdílení naprosto zadarmo bez omezení velikosti. Při nahrávání si můžete zvolit, jestli má být soubor viditelný pro všechny, nebo si ho jde stáhnout jenom po zaslání odkazu. To se hodí třeba při sdílení rodinných fotografií, které nemá vidět nikdo jiný. Soubory si můžete třídit do složek, zaheslovat je, nebo je nahrát a sdílet se všemi.

Je to super služba i třeba jen na jednorázové nasdílení materiálů, kdy stačí soubor jednou nahrát a pak jen rozeslat odkazy těm, kteří si ho mají stáhnout.

Když se váš soubor stane oblíbený, tak získáte i nějaké kredity navíc. Pokud se vám podaří nahrát velmi oblíbený soubor, už se o nakupování kreditů nebudete muset nikdy starat, protože jich budete mít vždycky dost.

STAHUJTE ZDARMA ZDE

Ulozto pro mobil i tablet. Aplikace a downloader pro Android i iOS

Ulozto můžete pohodlně používat i na svém telefonu nebo tabletu v internetovém prohlížeči. Vše funguje úplně stejně jako při stahování z počítače a pokud nechcete, nemusíte nic stahovat. Jestli ale stahujete pravidelně i na svůj telefon nebo tablet, může aplikace přijít vhod díky snadnějšímu přístupu i příjemnějšímu ovládání.

Funkce jsou jinak stejné, jako v internetovém prohlížeči, takže můžete stahovat jak zdarma omezenou rychlostí, tak za kredity neomezenou rychlostí. Jedinou lehkou nevýhodou je, že je v obou případech se do aplikace přihlásit, na druhou stranu je registrace zdarma a zabere opravdu jen minutu.

Pro pravidelné stahování na mobilu je aplikace velmi zajímavým řešením díky snadnému přístupu k souborům na jedno kliknutí. Jestli ale stahujete na mobilu spíše sporadicky, je snazší využít stahování v internetovém prohlížeči, kde navíc funguje i stahování bez registrace a přihlášení.Využít můžete také pohodlný Uloz to downloader pro počítače s operačními systémy Windows, Linux nebo Mac OS X. Díky těmto programům pohodlněji spravujete své soubory, ale můžete také stahovat vzdáleně.

Stahuj zdarma u Uloz_to

Hledáte Uloř to, Uloz ti, Ulozt to, Zloz to nebo Ulo6 to? Jste tu správně!

Jestli jste hledali některé z těchto výrazů a skončili zde, tak jste pravděpodobně jen udělali překlep, ale bylo celkem jasné, co jste hledali. Proto se pohodlně podívejte na to, jak stahovat zadarmo, jak stahovávat neomezenou rychlostí i sledovat videa přímo online.

Je celkem jedno, že jste hledali uloř to, ulož ti, ulozt to, zloz to nebo ulo6 to. Hlavní je, že jste vše dohledali v pořádku a vše se zde dozvíte.

Často kladené otázky (FAQ) a odpovědi na ně

Je Uložto opravdu zdarma a bez registrace?

Ano, služba Uložto nabízí neomezené nahrávání i stahování všech veřejně přístupných souborů zdarma. Pro stahování není potřeba se registrovat a ve všem pomůže přehledný vyhledávač.

Jaká jsou omezení při stahování zdarma

Omezení při stahování zdarma bez registrace jsou dvě:

 1. Rychlost stahování je limitována na přibližně 250-350kb/s
 2. Nelze stahovat více než 1 soubor. Na stažení dalšího souboru je tedy potřeba vyčkat, až se dokončí probíhající stahování

Při využití kreditů stahujete maximální rychlostí vašeho internetového připojení a můžete stahovat libovolné množství souborů naráz. Stále vám ale zůstává možnost stahování zdarma, jen s omezeními na rychlost stahování a počet stahovaných souborů.

Na Uložto jsem nahrál/a soubor. Mohou ho najít a stáhnout všichni?

U každého souboru si sami zvolíte jeho viditelnost i soukromí. Pokud je soubor veřejný, může ho najít pomocí vyhledávače každý a také si ho stáhnout. Soubory můžete označit jako soukromé, tedy se nebudou objevovat ve vyhledávači a stáhnout je můžete jen vy přes svůj účet.

Můžete také zvolit variantu, kdy se soubor neobjevuje ve vyhledávači a stáhnout ho může jen uživatel, kterému nasdílíte URL souboru, případně pak soubory také opatřit heslem. Pokud nahráváte soukromé soubory jako fotografie nebo videa, rozhodně soubory nahrávejte jako přihlášení uživatelé a zvolte variantu soukromého a zaheslovaného souboru, abyste nad vším měli plnou kontrolu.

Jaké typy souborů se na Uložto nachází?

Uložto.cz je server, který sám o sobě nenahrává žádné soubory. Všechny soubory nahrávají uživatelé dle svého uvážení. V praxi se tedy na serveru nachází vše, co uživatelé sami nahrají.

Funguje Uložto i na mobilu a tabletu?

Ano, nahrávat i stahovat jde z každého počítače i chytrého telefonu a tabletu. Využít můžete všechny internetové prohlížeče, ale také mobilní aplikaci.

Je možné i po zakoupení kreditů využít stahování zdarma?

Ano, při každém stahování si vyberete, jestli chcete stahovat s kredity maximální rychlostí, nebo stahovat zdarma omezenou rychlostí. Při výběru pomalé metody se vám žádné kredity neodečítají. Stahovat zdarma se tak vyplatí, když na stahovaný soubor nespěcháte.

Jak dlouho vydrží zakoupený kredit na Uložto?

Zakoupený kredit vydrží 24 měsíců od zakoupení. Pokud se bude blížit vypršení platnosti kreditů, budete upozorněni emailem, abyste mohli kredity využít.

Uložto.cz
 • Stahování zdarma
 • Cena kreditů
 • Sbírka filmů, seriálů, hudby i knih
4.8

Celkové hodnocení Uložto.cz

Ulozto.cz je skvělá služba pro stahování, nahrávání i sdílení zcela zdarma, ale také pro stahování neomezenou rychlostí nebo přímé online sledování videí bez potřeby stahování. Uložto vyniká zejména množstvím souborů, které v Česku nemá konkurenci, ale také přívětivostí a přehledností webových stránek. Menší nevýhodou je jen cena za kredity, která je ale stále velmi příjemná a i videa v HD kvalitě stáhnete v přepočtu za jednotky korun, nebo stále zůstává možnost stahování zdarma, pokud na soubory nespěcháte.

Výhody

 • Stahování zdarma i bez registrace
 • Obrovské množství souborů
 • Česká služba, takže i soubory jsou v češtině s titulky nebo dabingem
 • Česká tvorba
 • Možnost stahovat neomezenou rychlostí za kredity
 • Online sledování bez nutnosti stahování
 • Přehledné stránky i vyhledávání
 • Skvělé také jako cloudové úložiště zdarma – soubory je možné nezveřejňovat, zaheslovat nebo je sdílet jen za pomocí odkazu

Nevýhody

 • Nemáte plnou kontrolu nad veřejně nahranými soubory, takže se služba nehodí pro nahrávání soukromých souborů, jako jsou fotografie nebo dokumenty
Odesílám
Vaše hodnocení
4.67 (18 hodnocení)
Štítky

Podobné články

42 Komentářů
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpetná vazba ve článku
Podívat se na všechny komentáře

Je to nadhera

Dneska najednou na uložto nejde nic nalézt. najednou to hází hlášky nebylo nic nalezeno…co se děje?

pri zaplatenom kredite je aka rychlost stahovania

je to lež. Už jsem se setkal i s rychlostí hluboko pod 100kB/sec-

Ahoj.nelze pouštět filmy online,píše to chyba serveru,nebo tento formát není podporován, atd.
Tohle trvá už asi měsíc.O čem to je?

Dobry den,jsem tu novy a chci se zeptst jak poznam co nejvetsi kvslitu stahovaneho filmu? Dekuji za odpoved

Dobry den, mal by som otazku ohladom pristupu ku uloz.to zo zahranicia. Mne uz nejde cca. od zac. oktobra. Pripajam sa z Rakuska. Prejavuje sa to hlavne tak, ze cez stranku na free download mi nenahodi captcha a basta. Cez jdownloader zas pise Host problem… Pozuivam UBUNTU 16.04 a firefox ESR. Predtym sli aj s blokatormi. Ale aj ked ich vypnem, to nepomoze. Momentalne vo Firefoxe a ani v Chromium ani len neotvorim uloz.to; ulozto.cz; ulozto.sk. Jedine ulozto.net otvorim, kde sa preklikam az po free stahovanie, ale tam sa mi neukaze captcha, je to proste prazdne… Nejde mi to otvorit ani tablete s androidom … Subor v ramci Slovenska stiahnut ide,… Číst vice »

Jsou to dobre fylmi

Dobrý den chtěla jsem se zeptat proč platba nejde složenkou nebo já mám účet u poštovní spořitelny díky Šafránková

Dobrý den, za ulozto jsem neskutečně vděčná. Trávím dvě třetiny roku v Německu v domácnostech starých lidí (legálně, ne na černo) jako pečovatelka. Vozím s sebou notebook a čtečku. A nemít možnost stáhnout filmy nebo knížky v češtině, tak se asi zblázním. Takhle to fungovalo od roku 2015 až doteď. Teď jsem právě v Německu a dnes – 20.července 2019 – je náhle ulozto nedostupné (This site is not avalaible in your country). Jsem z toho nešťastná. Dá se s tím něco dělat? Dík Magda H.

Mam ten samy problem. Ceska nebo nemecka cenzura???

Za kazdou pomoc budeme vdecni.

Dekuji za vas tip! Mel jsem stejny problem Magda, ale nyni s internetovym prohlizecem Opera se lze opet pripojit z Nemecka na uloz.to. Musi byt v Opere ale v nastaveni zapnuta funkce VPN.

Diky za tip ?

Taky mě nic nebere . Nenalezeno a zablokování, proč

Bydlím už v německu a taky to bylo vždy úžasné, když jsem si mohl postahovat, nějakou českou komedii, či film. Teď nic , proč, poradí mě někdo prosím

Pszahnul jsem si operu VPN a jsem na tom stale stejne . Nic mi nejde . Tak uz opravdu nevim , jak se mám prihlasit, aby me vse chodilo . Prosim poraďte.

Hurá, opravdu to šlape. Stáhnul jsem operu a nastavil VPN a chodí. Děkuju moc .

Nevím co se stalo,ale najednou se objevilo Zablokováno!používám to jen pro svoji potřebu,jak to obnovit?

Naprosto lživá informace.
Tento server je dokonale zničený a všechny soubory co za něco stály jsou smazané. Osobně mi smazali Terrabity souborů mně i třeba uživateli Monty 698 tisíce souborů smazáno ale předtím je Adminové Ulozt rozkradli sami pro sebe. Mohu jich jmenovat klidně tisíce.

Dokonale zničený server, soubory rozkradeny a po té smazány. I mně smazali Terrabity filmů, seriálů.. stejně jako třeba uživateli Monty 698
To je zlodějský server který ani ereaguje na vlastní formulář natož na vaše emaily.
Neexistuje nic horšího. Je to jen skládka ODPADU !!

Dobrý den, lze na uložto sledovat seriály i online bez stahování? Kolik tato služba stojí a jak ji objednat. Děkuji.

Nic nefunguje!!!!!!!!! . Uz několik měsíců…

Používal jsem Ulož to několik let, bez problémů. Dva roky bydlím v zahraničí (6 km od hranic ČR). Před rokem mě byl vypnut ulož to , i když tam byly kredity, hlásí mi to Eror 451.

bluetooth

Soubpory, které bych chtěl stáhnout, jsou ve formátu mkv a ty nelze na televizi z flash sledovat, nejsou podporovány. Dnes nejde ani přehrát na počítači, chce to, abych dokoupil nějaké dekodování. K tomu ale Microsoft požaduje množství hodně soukromých údajů.
Co dělat?

Back to top button
Close