Stahování zdarma

Ulozto_cz – Stahuj zdarma filmy, seriály, mp3 i knihy bez registrace

Ulozto_cz – filmy a seriály v nejlepší kvalitě zdarma

Hledáte ty nejnovější filmy v parádní kvalitě ke stažení zadarmo a bez registrace? Ulož to je tu přímo pro vás. Uložto je naprosto otevřená služba ke sdílení, ukládání i stahování souborů a najdete tam desítky tisíc filmů, seriálů, her, mp3 hudby nebo e-knih. To všechno úplně zadarmo a nemusíte se ani registrovat. Prostě si najdete soubor, který si chcete stáhnout, a stahujete.

STAHUJTE ZDARMA ZDE

Omezení se týká jenom rychlosti stahování. I na to ale existuje řešení v podobě kreditů. Za ty pak stahujete neomezenou rychlostí, jak jenom dovoluje tvoje připojení k internetu. Stahování je pak bleskově rychlé a stojí to jenom pár kaček.

Kredity se pak odečítají podle toho, jak velký soubor stahujete. Jeden film stojí v přepočtu obvykle do dvou korun, když stahujete v opravdu vysoké kvalitě, tak se vejdete do pětikoruny. To je rozdíl i proti těm nejlevnějším DVD u stánku, která jsou jsou násobně dražší, než na Uložto. A to nemluvíme o nejnovějších filmech, které stojí klidně několik stovek korun. U jednotlivých epizod seriálů to jsou desítky haléřů a jednotlivé písničky jsou za pár haléřů.

Obsah

Ulož to - sdílej data a stahuj zdarma

Jak na Ulozto_cz stahovat neomezenou rychlostí

Proč stahovat za kredity a ne vždycky zadarmo? Je to jednoduché – někdy prostě nejde čekat. Chce se partner nebo partnerka podívat na film co nejdříve? Asi není úplně ideální čekat třeba hodinu, než se všechno stáhne. S kredity je to rychlé, snadné a hlavně super levné.

Bankovní převod je také výhodný, ale kredity vám budou připsány až po nějaké chvíli. Platba pomocí SMS je také rychlá, ale mobilní operátoři si berou nějaké poplatky, takže za stejnou cenu není tolik kreditů. Možné je již od roku 2017 využít platby pomocí Bitcoinů nebo anonymní předplacené karty Paysafecard.

I s účtem a kredity můžete stahovat třeba písničky v mp3 úplně zadarmo podle toho, jak zrovna spěcháte nebo jak rychle chcete mít soubor rychle na disku. Při stahování souboru akorát vyberete možnost stažení zdarma a žádné kredity se vám neodečtou.

S kredity můžete sledovat videa i bez stahování

Když si na Uložto zakoupíte kredity pro stahování maximální rychlostí, můžete sledovat filmy, seriály nebo jiná videa i bez stahování do počítače. Když se na video chcete podívat jenom jednou a nechcete ho skladovat, případně nechcete čekat, až se soubor dostahuje, je toto ideální varianta.

Jak sledovat videa na Uložto i bez stahování:

 1. Zaregistrujte se zdarma na Uložto KLIKNUTÍM SEM
 2. Kupte si kredity pro Rychlé stahování
 3. Videa teď můžete sledovat na Uložto i bez stahování – stačí jen navštívit stránku videa, které chcete sledovat, a na náhledu videa kliknete uprostřed na symbol Play, pod kterým je i napsáno Přehrát video – video se spustí a strhnou se vám kredity, jako byste video stáhli plnou rychlost
 4. Když takto video spustíte a strhnou se vám kredity, můžete ho pak 24 hodin stáhnout zdarma plnou rychlostí. Kdykoliv později pak video můžete stáhnout zdarma omezenou rychlostí nebo znovu maximální rychlostí za kredity

Ceník kreditů na Uložto

Zde nejoblíbenější a nejpoužívanější způsob nákupu kreditů. Tento způsob opravdu doporučujeme, protože za nejméně peněz dostanete nejvíce kreditů. Při platbě kartou nebo rychlým převodem jsou kredity připsány okamžitě.

Cena kreditů Uložto při platbě kartou nebo bankovním převodem
Data Cena
340 000 MB 999 Kč
150 000 MB 499 Kč
70 000 MB 249 Kč
40 000 MB 149 Kč
25 000 MB 99 Kč

Zde ceník při platbě pomocí SMS. Jak vidíte, cena za kredit je vyšší, protože jsou s koupí spojeny náklady mobilních operátorů, které platbu zprostředkovávají.

Cena kreditů Uložto při platbě pomocí SMS
Data Cena
115 000 MB 499 Kč
53 000 MB 249 Kč
27 000 MB 149 Kč
10 000 MB 99 Kč
2 000 MB 50 Kč

Zde nová možnost dobití kreditů přes M-platbu. Tyto ceny v tabulce níže jsou zaváděcí a mohou se časem změnit. Operátor T-Mobile si za tuto variantu účtuje 3 Kč.

Pokud budete kredity nakupovat přes SMS, doporučujeme právě M-platbu, kdy dostanete stejné množství kreditů levněji než u klasické platby přes SMS. Když srovnáte cenu s tabulkou výše, uvidíte, že M-platba je přibližně o 10 % výhodnější.

Upozorňujeme také, že virtuální operátoři (jako TESCO mobile, Bleskmobil, Sazkamobil atd.) nepodporují M-platbu.

Cena kreditů Uložto přes službu M-platba
Data Cena
115 000 MB 449 Kč
53 000 MB 219 Kč
27 000 MB 129 Kč
10 000 MB 89 Kč
2 000 MB 45 Kč

Ulozto_cz – mp3 hudba zdarma a písničky ke stažení

Doby kazet cédéček jsou asi nenávratně pryč a hudba se poslouchá buď online z internetu třeba z YouTube, Spotify a dalších. Další možností je stažení písniček přímo do počítače, kdy si pak přetáhneme písničky do přehrávače, mobilu, nebo posloucháme přímo z PC. Mít nějakou hudbu přímo v počítači se hodí hlavně ve chvíli, kdy nemáte přístup k internetu nebo je připojení na streamovanou hudbu moc pomalé.

Na Uložto najdete prakticky jakoukoliv hudbu v mp3 ke stažení zadarmo. Najdete jak českou tak zahraniční hudbu v mp3 nebo i jako videa přímo s klipy. Stahujte si jednotlivé písničky, celá alba, nebo kompletní diskografie všech možných autorů. Stejně jako filmy, i hudbu z Uložto stahujete kompletně zadarmo a bez registrace.

STAHUJTE HUDBU ZDE

Ulozto_cz seznam souborů a jak najdete, co potřebujete

Ulozto_CZ nabízí obrovské množství souborů zdarma ke stažení. Paradoxně je ale v obrovském seznamu souborů složitější si vybrat Vyhledávač na webu Ulozto_cz funguje velmi dobře, ale podíváme se, jak co nejlépe vybrat soubory ke stažení.

Pro ukázku si vybereme soubor, který se může nacházet ve více formátech nebo jde o delší sérii. Když začneme něco psát do vyhledávače, začnou se objevovat návrhy toho, co chcete vyhledat. Pokud si z takzvaného našeptávače vyberete, stačí si jen vybrat buď šipkami na klávesnici a enterem, nebo kliknutím myši, a okamžitě tuto možnost vyhledáte:

vyhledavani na ulozto cz

Po vyhledání jsme dostali velmi dlouhý seznam souborů ke stažení. No jo, ale co když hledáme film, psanou knihu, nebo audioknihu? Zde nám se seznamem na Ulozto_Cz parádně pomohou filtry, kterými si vybereme, jaký typ souboru hledáme. Další skvělou funkcí je řazení, kdy si vybereme, jak se seznamy vyhledaných souborů řadí:

filtry a razeni na ulozto cz

Relevance znamená, že seznam je rozřazen podle toho, co jste asi hledali, tedy od nejdůležitějších výsledků. To ale nemusí nutně odpovídat tomu, co jste opravdu chtěli. Velmi vhodné je si tak nakliknout filtr na typ souboru, který hledáte, a poté seřadit soubory podle Hodnocení. Tímto se vám soubory seřadí podle toho, jak je uživatelé ohodnotili, a ty nejlépe hodnocené budou nahoře.

Obvykle i pár kladných hlasů znamená, že si uživatelé soubor stáhli a byli s ním natolik spokojeni, že se ještě vrátili a zanechali kladné hodnocení. Vy si tak můžete být poměrně jisti, že jde o kvalitní soubor a že má dostatečnou kvalitu. Soubor tedy nemusí mít desítky nebo stovky palců nahoru, ale i jen jednotky hlasů už poměrně vypovídají o tom, že jde o kvalitní a prověřený soubor.

Hodit se mohou ale také řazení třeba podle velikosti souboru. Když hledáte například video v opravdu vysokém rozlišení, tak je tato možnost skvělá, protože jako první budou v seznamu ty největší soubory, které dost pravděpodobně hledáte.

Filmy na Ulož to CZ v .avi nebo .mp4 – zahraniční, české, CZ dabing i originální znění

Obrovskou výhodou Uložto_cz je fakt, že je to česká služba, kterou používají hlavně Češi a Slováci. Najdete tam totiž obrovskou sbírku českých filmů ve formátech .avi i .mp4, které se jinak shánějí poměrně obtížně. To samé platí když sháníte filmy s dabingem, které se jinými způsoby skoro nebo vůbec nedají sehnat.

U zahraničních filmů s originálním zněním je zase výhoda, že jsou k nim velmi často přiloženy titulky, které k filmu pasují. Nemusíte tak hledat na internetu, které titulky se hodí, ale prostě je jednoduše stáhnete z jednoho místa.

E-knihy ke stažení zdarma na Ulož to

Ať jde o knihy do čtečky, učebnice nebo jakékoliv jiné dokumenty, na Uložto to najdete. Ušetříte tak spoustu peněz a seženete všechny knihy nebo učebnice, které potřebujete. Více o tom, jak stahovat e-knihy zdarma z Uložto.

Knih na Uložto je opravdu obrovské množství, ať jde o knížky v originálním jazyce nebo překlady. Nejtypičtějším formátem je .pdf, ale stáhnete si i klasické formáty pro čtečky knih EPUB, MOBI a další, které jsou menší a pohodlnější pro nahrání do čteček knih. Jednoduše tak můžete s sebou nosit celou knihovnu a daleko více knih, než je člověk schopen přečíst klidně za celý život. Na Ulozto_cz si jedním kliknutím stáhnete klidně celou sbírku jednoho autora, kterou během několika sekund stáhnete a navždy jí máte u sebe.

Dívejte se na filmy z pohodlí domova díky Ulož to zcela zdarma
Foto: Pixabay

Jak stahovat z Ulozto_cz zdarma i neomezenou rychlostí

Podívejte se na návody, jak stahovat zdarma i neomezenou rychlostí. Pokud chcete stahovat za kredity, které je potřeba si koupit, tak vám stále zůstává možnost stahování zdarma, takže se rozhodně o nic neochudíte.

Jak z Ulozto_cz stahovat zdarma nebo neomezenou rychlostí

Celkový čas: 1 minute

Vyhledejte na Uložto.cz soubor

1 vyhledavani

Do vyhledávače na Ulozto.cz zadejte, jaký soubor hledáte. Můžete využít i šikovných filtrů, které vám pomohou rozdělit typ souborů na video, audio, archivy nebo dokumenty.

Rozklikněte soubor, který chcete stáhnout

2 soubory

Po vyhledávání se vám zobrazí seznam souborů se šikovnými údaji jako velikost souboru, délka videa nebo audia, ale také hodnocení dalších uživatelů. Soubory si můžete také srovnat podle různých údajů. Snadno tak najdete, co potřebujete a které soubory jsou kvalitní a ověřené. Rozklikněte ten soubor, který chcete stáhnout.

Zvolte rychlost a cenu stahování

3 stazeni souboru

Pod náhledem souboru, u kterého si můžete také pustit ukázku a ověřit kvalitu, se nachází 2 tlačítka. Vyberte, jestli chcete stahovat zdarma pomalu, nebo rychle za kredity. V případě stahování za kredity se začne stahovat okamžitě. V případě stahování pomalu zdarma se začne soubor okamžitě stahovat a otevře se okénko s videoreklamou, které můžete za pár sekund zavřít, nebo se otevře okénko, ve kterém opíšete z obrázku 4 znaky (nemusíte řešit velikost písmen). Tak či onak se soubor začne stahovat zdarma i bez registrace.

Ulozto_cz Twitter, Facebook, Instagram a další sociální sítě a kontakty

Jestli službu Uložto sledujete a chcete ihned vidět všechny možné novinky, aktuality, vylepšení, ale také zprávy ze světa nahrávání souborů a stahování, určitě se vám budou hodit tyto kontakty na všechny sociální sítě, které Uložto spravuje. Často se dozvíte, že Ulozto_cz rozšířilo své služby, které se vám rozhodně mohou hodit. Velmi rychle a snadno se také dozvíte třeba i novinkách a zákonech, ve kterých se Ulozto_cz často angažuje.

Jestli tak některou z těchto služeb a sociálních sítí používáte a chcete být vždy v obraze, tak doporučujeme jejich profil sledovat a budete tak vždy o všem vědět ihned

Sociální síť Adresa
Twitter @Ulozto_cz https://twitter.com/ulozto_cz/
Facebook Ulozto.cz https://www.facebook.com/ulozto.cz/
Instagram @Uloz_to https://www.instagram.com/uloz_to/

Na Ulozto_cz můžete nahrávat i sdílet

Ulozto_cz není jen o stahování, ale také o nahrávání nebo sdílení. Celá řada souborů je na klasické poslání po emailu nebo třeba po Facebooku moc velká. Uložto nabízí nahrávání i sdílení naprosto zadarmo bez omezení velikosti. Při nahrávání si můžete zvolit, jestli má být soubor viditelný pro všechny, nebo si ho jde stáhnout jenom po zaslání odkazu. To se hodí třeba při sdílení rodinných fotografií, které nemá vidět nikdo jiný. Soubory si můžete třídit do složek, zaheslovat je, nebo je nahrát a sdílet se všemi.

Je to super služba i třeba jen na jednorázové nasdílení materiálů, kdy stačí soubor jednou nahrát a pak jen rozeslat odkazy těm, kteří si ho mají stáhnout.

Když se váš soubor stane na Ulozto_cz oblíbený, tak získáte i nějaké kredity navíc. Pokud se vám podaří nahrát velmi oblíbený soubor, už se o nakupování kreditů nebudete muset nikdy starat, protože jich budete mít vždycky dost.

STAHUJTE ZDARMA ZDE

Ulozto_cz můžete použít i k zálohování dat

Ulozto_cz většina z nás zná jako místo, kde jde stáhnout prakticky cokoliv jen chceme zdarma a bez nutnosti registrace. Někteří se soustředí i na nahrávání souborů a získávají tak třeba kredit na další stahování, pokud je jejich soubor velmi oblíbený. Službu lze ale díky nastavení viditelnosti souborů použít i jako místo, kam si můžeme zazálohovat cokoliv jen chceme. Jak to funguje?

Pokud se zdarma zaregistrujeme, tak máme díky novému účtu přehled o všech nahraných souborech, které si můžeme pohodlně řadit do složek, ale co je důležitější, můžeme jim nastavit viditelnost. Zpravidla jsou soubory veřejné, tedy je možné je najít ve vyhledávači a stáhnout. Ale to není jediná možnost.

Pro nahrávání souboru stačí kliknout na Nahrát soubor (viz obrázek). V dalším kroku vyberete soubor, který chcete nahrát, čímž se dostanete na takto vypadající okno. Nalevo uvidíte možnost toho, jak lze soubor nahrát:

nahrani soukromeho souboru

Na výběr máte ze 3 možností:

 • Pro veřejnost – Tato možnost je vybraná v základním nastavení. Znamená to, že soubor je veřejný, je možné ho vyhledat a stáhnout kýmkoliv. Takto nahrávejte pouze soubory, které nejsou soukromé. Zpravidla jsou takto nahrávány filmy, seriály nebo cokoliv jiného, co je určeno k šíření pro veřejnost.
 • Přes odkaz – Tyto soubory nejde na Uložto_cz vyhledat, ale je možné je rozšířit přes odkaz, který dostanete. Tento typ nahrání je ideální, když chcete nasdílet nějaký soubor třeba jen kamarádům. Takto lze nasdílet třeba fotky z nějaké akce nebo studijní materiály. U této možnosti je také fajn nastavit heslo, takže se k souborům dostane jen ten, kdo má odkaz a ještě heslo.
 • Jen pro mě – Tady se dostáváme k možnosti, přes kterou lze pohodlně zálohovat. Takto nastavené soubory lze stáhnout pouze přes účet, přes který jste je na Ulozto.cz nahráli. To znamená, že je nelze sdílet ani vyhledávat, ale jsou opravdu jen pro vás.

Nastavení můžete samozřejmě měnit i už nahraných souborů. Když tedy nahrajete soubor s jiným nastavením, nemusíte je mazat a nahrávat znovu, ale pouze si je rozkliknete mezi nahranými soubory a přenastavíte.

ZÁLOHUJTE ZDARMA NA ULOZTO.CZ ZDE

Jaké soubory se (ne)hodí pro zálohování

Ulozto sice můžete používat jako službu pro zálohování, ale je dobré počítat s tím, že by to neměl být prostředek, jak uschovávat ta nejsoukromější data, a také by to neměl být jediný způsob, jak zálohujete.

Ulozto_cz může soubory kontrolovat a také případně mazat, pokud služba uzná, že na web nepatří nebo určeny čistě dospělému publiku. Pokud jsou nastaveny jako soukromé, tak se tak zpravidla neděje nikdy, ale člověk nikdy neví. Proto je dobré mít ještě nějakou jinou službu, kam nahráváte ty opravdu nejzásadnější dokumenty nebo soubory, o které rozhodně nechcete přijít. Ty byste tedy měli mít na několika místech, aby se opravdu nemohlo stát, že o ně přijdete.

Pokud Ulozto opravdu chcete využít i pro zálohování třeba lékařských zpráv, faktur nebo bankovních výpisů (tedy souborů s velmi citlivými údaji), doporučujeme si to nejdříve rozmyslet a využít službu jinou, která je přímo na zálohování určena. Pokud na ulozto_cz trváte, tak i tyto soubory nejdříve uložte do archivu a zaheslujte například pomocí programu WinRAR. Pokud by se k tomuto archivu někdo dostal, potřebuje na jeho rozbalení znát heslo, což zvyšuje jeho bezpečnost.

Jak velký soubor lze nahrát a jak toto omezení obejít?

Na Uložto.cz můžete nahrávat soubory o velikosti až 18 GB. To je v praxi hned několik filmů v super kvalitě, ale třeba hned několik sérií seriálů. V naprosté většině případů tak bude tento limit stačit a v praxi budou větší pouze velké archivy a dnes také videohry, které mohou tento limit překonat i několikrát.

Můžete se setkat s tím, že bude toto omezení jiné v závislosti na internetovém prohlížeči, který používáte. Tyto internetové prohlížeče mohou povolovat na nahrávání jen menší soubory.

Není ale žádný problém tato omezení na velikost nahrávaných souborů obejít. Soubory totiž můžete pohodlně rozdělit do několika archivů, které pak nahrajete postupně. Ke stažení je pak potřeba všechny archivy stáhnout a zase složit dohromady. Nebojte se, není to nic složitého a ku pomoci vám mohou být programy jako WinRAR, které jsou zcela zdarma. Při archivování jen nastavíte, jak velké mohou maximálně archivy být, a program se postará o zbytek.

Ulozto pro mobil i tablet. Aplikace a downloader pro Android i iOS

Ulozto můžete pohodlně používat i na svém telefonu nebo tabletu v internetovém prohlížeči. Vše funguje úplně stejně jako při stahování z počítače a pokud nechcete, nemusíte nic stahovat. Jestli ale stahujete pravidelně i na svůj telefon nebo tablet, může aplikace přijít vhod díky snadnějšímu přístupu i příjemnějšímu ovládání.

Funkce jsou jinak stejné, jako v internetovém prohlížeči, takže můžete stahovat jak zdarma omezenou rychlostí, tak za kredity neomezenou rychlostí. Jedinou lehkou nevýhodou je, že je v obou případech se do aplikace přihlásit, na druhou stranu je registrace zdarma a zabere opravdu jen minutu.

Pro pravidelné stahování na mobilu je aplikace velmi zajímavým řešením díky snadnému přístupu k souborům na jedno kliknutí. Jestli ale stahujete na mobilu spíše sporadicky, je snazší využít stahování v internetovém prohlížeči, kde navíc funguje i stahování bez registrace a přihlášení. Využít můžete také pohodlný Uloz to downloader pro počítače s operačními systémy Windows, Linux nebo Mac OS X. Díky těmto programům pohodlněji spravujete své soubory, ale můžete také stahovat vzdáleně.

Stahuj zdarma u Uloz_to

Hledáte Uloř to, Uloz ti, Ulozt to, Zloz to, Ulo6 to, Ulozt, Ulpz to, Iloz to, Ukoz to, Üloz, Ülozto, Uloyto, Ulzto, Ulozot, Uozto, Uloýto, Ulošto, ulosto, Uloto nebo Ulo6 to, Uložit to? Jste tu správně!

Jestli jste hledali některé z těchto výrazů a skončili zde, tak jste pravděpodobně jen udělali překlep, ale bylo celkem jasné, co jste hledali. Proto se pohodlně podívejte na to, jak stahovat zadarmo, jak stahovat neomezenou rychlostí i sledovat videa přímo online.

Je celkem jedno, že jste hledali Uloř to, Uloz ti, Ulozt to, Zloz to, Ulo6 to, Ulozt, Ulpz to, Iloz to, Ukoz to, Üloz, Uloyto, Ulzto, Ulozot, Uozto, Uloýto, Ulošto, ulosto, Uloto nebo Ulo6 to, Uložit to. Hlavní je, že jste vše dohledali v pořádku a vše se zde dozvíte.

Kontakt a informace o provozovateli Ulozto_cz

Tady najdete informace a kontakt na provozovatele webu Ulozto:

Informace o provozovateli Ulozto.cz
Název společnosti: Uloz.to cloud a.s..
Adresa sídla: Mezibranská 1579/4, 110 00 Praha 1, Česká republika
IČO: 04172159

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20720, jednající v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Díky tomu, že jde o českou společnost, tak je na koho se obrátit v případě problémů. Můžete se také spolehnout na zabezpečení převodu peněz při případném nákupu kreditů, ale také na ochranu svých osobních údajů. Nemusíte spoléhat na nějakou službu odkudsi, která může vaše údaje používat k čemukoliv, aniž byste mohli jakkoliv zasáhnout, ale můžete spoléhat na důvěryhodnost společnosti, která na našem trhu působí přes 10 let.

Často kladené otázky (FAQ) a odpovědi na ně

Je Uložto opravdu zdarma a bez registrace?

Ano, služba Uložto nabízí neomezené nahrávání i stahování všech veřejně přístupných souborů zdarma. Pro stahování není potřeba se registrovat a ve všem pomůže přehledný vyhledávač.

Jaká jsou omezení při stahování zdarma

Omezení při stahování zdarma bez registrace jsou dvě:
1) Rychlost stahování je limitována na přibližně 250-350kb/s
2) Nelze stahovat více než 1 soubor. Na stažení dalšího souboru je tedy potřeba vyčkat, až se dokončí probíhající stahování

Při využití kreditů stahujete maximální rychlostí vašeho internetového připojení a můžete stahovat libovolné množství souborů naráz. Stále vám ale zůstává možnost stahování zdarma, jen s omezeními na rychlost stahování a počet stahovaných souborů.

Na Uložto jsem nahrál/a soubor. Mohou ho najít a stáhnout všichni?

U každého souboru si sami zvolíte jeho viditelnost i soukromí. Pokud je soubor veřejný, může ho najít pomocí vyhledávače každý a také si ho stáhnout. Soubory můžete označit jako soukromé, tedy se nebudou objevovat ve vyhledávači a stáhnout je můžete jen vy přes svůj účet.
Můžete také zvolit variantu, kdy se soubor neobjevuje ve vyhledávači a stáhnout ho může jen uživatel, kterému nasdílíte URL souboru, případně pak soubory také opatřit heslem. Pokud nahráváte soukromé soubory jako fotografie nebo videa, rozhodně soubory nahrávejte jako přihlášení uživatelé a zvolte variantu soukromého a zaheslovaného souboru, abyste nad vším měli plnou kontrolu.

Jaké typy souborů se na Uložto nachází?

Uložto.cz je server, který sám o sobě nenahrává žádné soubory. Všechny soubory nahrávají uživatelé dle svého uvážení. V praxi se tedy na serveru nachází vše, co uživatelé sami nahrají.

Funguje Uložto i na mobilu a tabletu?

Ano, nahrávat i stahovat jde z každého počítače i chytrého telefonu a tabletu. Využít můžete všechny internetové prohlížeče, ale také mobilní aplikaci.

Je možné i po zakoupení kreditů využít stahování zdarma?

Ano, při každém stahování si vyberete, jestli chcete stahovat s kredity maximální rychlostí, nebo stahovat zdarma omezenou rychlostí. Při výběru pomalé metody se vám žádné kredity neodečítají. Stahovat zdarma se tak vyplatí, když na stahovaný soubor nespěcháte.

Jak dlouho vydrží zakoupený kredit na Uložto?

Zakoupený kredit vydrží 24 měsíců od zakoupení. Pokud se bude blížit vypršení platnosti kreditů, budete upozorněni emailem, abyste mohli kredity využít.

4.8 16 hlasů
Hodnocení článku
Uložto.cz
 • Stahování zdarma
 • Cena kreditů
 • Sbírka filmů, seriálů, hudby i knih
4.8

Celkové hodnocení Uložto.cz

Ulozto.cz je skvělá služba pro stahování, nahrávání i sdílení zcela zdarma, ale také pro stahování neomezenou rychlostí nebo přímé online sledování videí bez potřeby stahování. Uložto vyniká zejména množstvím souborů, které v Česku nemá konkurenci, ale také přívětivostí a přehledností webových stránek. Menší nevýhodou je jen cena za kredity, která je ale stále velmi příjemná a i videa v HD kvalitě stáhnete v přepočtu za jednotky korun, nebo stále zůstává možnost stahování zdarma, pokud na soubory nespěcháte.

Výhody

 • Stahování zdarma i bez registrace
 • Obrovské množství souborů
 • Česká služba, takže i soubory jsou v češtině s titulky nebo dabingem
 • Česká tvorba
 • Možnost stahovat neomezenou rychlostí za kredity
 • Online sledování bez nutnosti stahování
 • Přehledné stránky i vyhledávání
 • Skvělé také jako cloudové úložiště zdarma – soubory je možné nezveřejňovat, zaheslovat nebo je sdílet jen za pomocí odkazu

Nevýhody

 • Nemáte plnou kontrolu nad veřejně nahranými soubory, takže se služba nehodí pro nahrávání soukromých souborů, jako jsou fotografie nebo dokumenty
Odesílám
Vaše hodnocení
4.85 (47 hodnocení)

Podobné články

42 Komentářů
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpetná vazba ve článku
Podívat se na všechny komentáře
Aneta
14. srpna 2018 20:09

Je to nadhera

Scott
14. října 2018 7:54

Dneska najednou na uložto nejde nic nalézt. najednou to hází hlášky nebylo nic nalezeno…co se děje?

lubos
17. října 2018 17:58

pri zaplatenom kredite je aka rychlost stahovania

Thyronx
22. srpna 2019 22:07
Odpověď pro  EXPRESSINFO

je to lež. Už jsem se setkal i s rychlostí hluboko pod 100kB/sec-

kokeš
21. října 2018 17:15

Ahoj.nelze pouštět filmy online,píše to chyba serveru,nebo tento formát není podporován, atd.
Tohle trvá už asi měsíc.O čem to je?

Statis
31. října 2018 17:52

Dobry den,jsem tu novy a chci se zeptst jak poznam co nejvetsi kvslitu stahovaneho filmu? Dekuji za odpoved

pepo
12. listopadu 2018 10:00

Dobry den, mal by som otazku ohladom pristupu ku uloz.to zo zahranicia. Mne uz nejde cca. od zac. oktobra. Pripajam sa z Rakuska. Prejavuje sa to hlavne tak, ze cez stranku na free download mi nenahodi captcha a basta. Cez jdownloader zas pise Host problem… Pozuivam UBUNTU 16.04 a firefox ESR. Predtym sli aj s blokatormi. Ale aj ked ich vypnem, to nepomoze. Momentalne vo Firefoxe a ani v Chromium ani len neotvorim uloz.to; ulozto.cz; ulozto.sk. Jedine ulozto.net otvorim, kde sa preklikam az po free stahovanie, ale tam sa mi neukaze captcha, je to proste prazdne… Nejde mi to otvorit ani tablete s androidom … Subor v ramci Slovenska stiahnut ide,… Číst vice »

Anton cervenak
21. března 2019 18:13

Jsou to dobre fylmi

zuzkasafran01@gmail.com
12. dubna 2019 14:59

Dobrý den chtěla jsem se zeptat proč platba nejde složenkou nebo já mám účet u poštovní spořitelny díky Šafránková

Magdalena Hanzlíková
20. července 2019 11:16

Dobrý den, za ulozto jsem neskutečně vděčná. Trávím dvě třetiny roku v Německu v domácnostech starých lidí (legálně, ne na černo) jako pečovatelka. Vozím s sebou notebook a čtečku. A nemít možnost stáhnout filmy nebo knížky v češtině, tak se asi zblázním. Takhle to fungovalo od roku 2015 až doteď. Teď jsem právě v Německu a dnes – 20.července 2019 – je náhle ulozto nedostupné (This site is not avalaible in your country). Jsem z toho nešťastná. Dá se s tím něco dělat? Dík Magda H.

Geranie
20. července 2019 17:50
Odpověď pro  Magdalena Hanzlíková

Mam ten samy problem. Ceska nebo nemecka cenzura???

Geranie
20. července 2019 17:51
Odpověď pro  Magdalena Hanzlíková

Za kazdou pomoc budeme vdecni.

Honza
21. července 2019 11:35
Odpověď pro  EXPRESSINFO

Dekuji za vas tip! Mel jsem stejny problem Magda, ale nyni s internetovym prohlizecem Opera se lze opet pripojit z Nemecka na uloz.to. Musi byt v Opere ale v nastaveni zapnuta funkce VPN.

Geranie
22. července 2019 21:09
Odpověď pro  Honza

Diky za tip ?

Zdeněk nechápu, taky zablokované a nefunguje .
22. července 2019 21:07

Taky mě nic nebere . Nenalezeno a zablokování, proč

Zdeněk nechápu, taky zablokované a nefunguje .
22. července 2019 21:10

Bydlím už v německu a taky to bylo vždy úžasné, když jsem si mohl postahovat, nějakou českou komedii, či film. Teď nic , proč, poradí mě někdo prosím

Zdeněk nechápu, taky zablokované a nefunguje .
23. července 2019 14:46

Pszahnul jsem si operu VPN a jsem na tom stale stejne . Nic mi nejde . Tak uz opravdu nevim , jak se mám prihlasit, aby me vse chodilo . Prosim poraďte.

Zdeněk nechápu, taky zablokované a nefunguje .
23. července 2019 17:38

Hurá, opravdu to šlape. Stáhnul jsem operu a nastavil VPN a chodí. Děkuju moc .

Bob
6. srpna 2019 17:37

Nevím co se stalo,ale najednou se objevilo Zablokováno!používám to jen pro svoji potřebu,jak to obnovit?

Thyronx Lotr
22. srpna 2019 22:02

Naprosto lživá informace.
Tento server je dokonale zničený a všechny soubory co za něco stály jsou smazané. Osobně mi smazali Terrabity souborů mně i třeba uživateli Monty 698 tisíce souborů smazáno ale předtím je Adminové Ulozt rozkradli sami pro sebe. Mohu jich jmenovat klidně tisíce.

Thyronx Lotr
22. srpna 2019 22:05

Dokonale zničený server, soubory rozkradeny a po té smazány. I mně smazali Terrabity filmů, seriálů.. stejně jako třeba uživateli Monty 698
To je zlodějský server který ani ereaguje na vlastní formulář natož na vaše emaily.
Neexistuje nic horšího. Je to jen skládka ODPADU !!

Jolina
1. listopadu 2019 9:11

Dobrý den, lze na uložto sledovat seriály i online bez stahování? Kolik tato služba stojí a jak ji objednat. Děkuji.

Zdeněk nechápu, taky zablokované a nefunguje .
3. listopadu 2019 8:14

Nic nefunguje!!!!!!!!! . Uz několik měsíců…

Karel Pučelík
1. prosince 2019 20:23

Používal jsem Ulož to několik let, bez problémů. Dva roky bydlím v zahraničí (6 km od hranic ČR). Před rokem mě byl vypnut ulož to , i když tam byly kredity, hlásí mi to Eror 451.

back up
14. ledna 2020 18:37

bluetooth

Jarda
23. dubna 2020 20:06

Soubpory, které bych chtěl stáhnout, jsou ve formátu mkv a ty nelze na televizi z flash sledovat, nejsou podporovány. Dnes nejde ani přehrát na počítači, chce to, abych dokoupil nějaké dekodování. K tomu ale Microsoft požaduje množství hodně soukromých údajů.
Co dělat?

Back to top button