Pátek , 25. Květen 2018
Domů > Technika > Stahování zdarma > Ulož to – Stahuj zdarma filmy bez registrace

Ulož to – Stahuj zdarma filmy bez registrace

Ulož to - filmy ke stažení zdarma

Ulož to.cz – filmy a seriály v nejlepší kvalitě zdarma

Hledáš ty nejnovější filmy v parádní kvalitě ke stažení zadarmo a bez registrace? Ulož to je tu přímo pro tebe. Uložto je naprosto otevřená služba ke sdílení, ukládání i stahování souborů a najdeš tam desítky tisíc filmů, seriálů, her, mp3 hudby nebo e-knih. To všechno úplně zadarmo a nemusíš se ani registrovat. Prostě si najdeš soubor, který si chceš stáhnout a stahuješ.

Omezení se týká jenom rychlosti stahování. I na to ale existuje řešení v podobě kreditů. Za ty pak stahuješ neomezenou rychlostí, jak jenom dovoluje tvoje připojení k internetu. Stahování je pak bleskově rychlé a je to fakt levné. Kredity se pak odečítají podle toho, jak velký soubor stahuješ. Jeden film stojí obvykle do dvou korun, když stahuješ v opravdu vysoké kvalitě, tak se vejdeš do pětikoruny. To je docela rozdíl i proti těm nejlevnějším DVD u stánku, která jsou jsou násobně dražší, než na Uložto. A to nemluvíme o klasických filmech, které stojí klidně několik stovek korun. U jednotlivých epizod seriálů to jsou desítky haléřů a jednotlivé písničky jsou za pár haléřů.

Jak na Uložto stahovat neomezenou rychlostí

Proč stahovat za kredity a ne vždycky zadarmo? Je to jednoduché – někdy prostě nejde čekat. Chce se partner nebo partnerka podívat na film co nejdřív? Asi není úplně ideální čekat třeba hodinu, než se všechno stáhne. S kredity je to rychlé, snadné a hlavně super levné.

  • Jak na neomezeně rychlé stahování z Uložto? Klikni na tento odkaz a založ si za pár vteřin zadarmo nový účet
  • Vyber si, kolik kreditů chceš koupit a zvol platební metodu
  • Nejvýhodnější je klasická a rychlá platba kartou, po které dostaneš kredity ihned

Bankovní převod je také výhodný, ale kredity ti budou připsány až po nějaké chvíli. Platba pomocí SMS je také rychlá, ale mobilní operátoři si berou nějaké poplatky, takže za stejnou cenu není tolik kreditů. Možné je využít také platby pomocí Bitcoinů nebo anonymní předplacené karty Paysafecard.

I s účtem a kredity můžeš stahovat úplně zadarmo podle toho, jak zrovna spěcháš nebo jak rychle chceš mít film na disku. Při stahování souboru akorát vybereš možnost stažení zdarma a žádné kredity se ti neodečtou.

Podívej se na ceník kreditů přímo tady:

Ceník kreditů

Platba kartou nebo bankovním převodem:

DataCena
340 000 MB1 000 Kč
240 000 MB750 Kč
150 000 MB500 Kč
70 000 MB250 Kč
37 500 MB150 Kč
25 000 MB100 Kč

Platba pomocí SMS

DataCena
115 000 MB499 Kč
53 000 MB249 Kč
38 000 MB199 Kč
27 000 MB149 Kč
10 000 MB99 Kč
4 000 MB79 Kč
2 000 MB50 Kč
1 000 MB30 Kč

Ulož to – mp3 hudba zdarma

Doby kazet cédéček jsou asi nenávratně pryč a hudba se poslouchá buď online z internetu třeba z Youtube, Spotify a dalších, nebo se stáhne přímo do počítače a pak si jí můžeme přetáhnout přímo do mp3 přehrávače nebo posloucháme přímo z PC. Mít nějakou hudbu přímo v počítači se hodí hlavně ve chvíli, kdy nemáš přístup k internetu nebo je připojení na streamovanou hudbu moc pomalé.

Na Uložto najdeš prakticky jakoukoliv hudbu v mp3 ke stažení zadarmo. Najdeš jak českou tak zahraniční hudbu v mp3 nebo i jako videa přímo s klipy. Stahuj si jednotlivé písničky, celá alba, nebo kompletní diskografie všech možných autorů. Stejně jako filmy, i hudbu z uložto stahuješ kompletně zadarmo a bez registrace, i když stejně jako u jakýchkoliv jiných souborů budeš stahovat omezenou rychlostí.

Filmy na Ulož to CZ – zahraniční, české, dabing i originální znění

Obrovskou výhodou Uložto je fakt, že je to česká služba, kterou používají hlavně Češi a Slováci. Najdeš tam totiž obrovskou sbírku českých filmů, které se jinak shánějí poměrně obtížně. To samé platí když sháníš filmy s dabingem, které se třeba přes torrenty nedají sehnat vůbec.

U zahraničních filmů s originálním zněním je zase výhoda, že jsou k nim velmi často přiloženy titulky, které k filmu pasují. Nemusíš tak hledat na internetu, které titulky se hodí, ale prostě je jednoduše stáhneš z jednoho místa.

E-knihy ke stažení zdarma na Ulož to

Ať jde o knihy do čtečky, učebnice nebo jakékoliv jiné dokumenty, na Uložto to najdeš. Ušetříš tak spoustu peněz a seženeš si, co potřebuješ. Samozřejmě jestli nedáš na pravou knížku v ruce, tak tam ani Uložto nepomůže.

Na Uložto můžeš nahrávat i sdílet

Uložto není jen o stahování, ale také o nahrávání nebo sdílení. Celá řada souborů je na klasické poslání po emailu nebo třeba po Facebooku moc velká. Uložto nabízí nahrávání i sdílení naprosto zadarmo bez omezení velikosti. Při nahrávání si můžeš zvolit, jestli má být soubor viditelný pro všechny, nebo si ho jde stáhnout jenom po zaslání odkazu. To se hodí třeba při sdílení rodinných fotografií, které nemá znát nikdo jiný. Soubory si můžeš třídit do složek, zaheslovat je, nebo je nahrát a sdílet se všemi.

Je to super služba i třeba jen na jednorázové nasdílení materiálů, kdy stačí soubor jednou nahrát a pak jen rozeslat odkazy těm, kteří si ho mají stáhnout.

Když se tvůj soubor navíc stane oblíbený, tak získáš i nějaké kredity navíc. To je super, když se ti povede nahrát třeba nějaký soubor, který se stane dlouhodobě oblíbeným. Pak už si nemusíš kredity kupovat vážně nikdy a budeš jich mít vždycky dost.

Hodnocení Uložto.cz

Stahování zdarma - 100%
Cena kreditů - 90%
Sbírka filmů, seriálů, hudby i knih - 100%

97%

Super

Skvělá služba pro stahování, nahrávání i sdílení zcela zdarma.

Navštiv Uložto.cz a stahuj zdarma filmy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *