Stahování zdarma

Stahuj mp3 zdarma – písničky ke stažení bez registrace

Hledáte, kde stahovat zdarma mp3 písničky nebo rovnou celá alba? Možností je spousta, ale ne každá je bezpečná a z mnoha stránek si do svého počítače můžete stáhnout k hudbě i nějaký ten virus nebo jiný škodlivý program.

Stahujte písničky zdarma ZDE

Ukážeme vám, jaké máte možnosti, jejich výhody i nevýhody, a kde nejsnadněji, zdarma a bez registrace zcela bezpečně stáhnete hudbu v mp3, kterou poté můžete poslouchat přímo na svém počítači, nebo si jí přetáhnout do mp3 přehrávače nebo do mobilu.

Mp3 ke stažení zdarma na Uložto

Uložto stahuj, sdílej a posílej zdarma na jednom místě

Námi velmi doporučovaným způsobem stahování je služba Uložto.cz, které nabízí obrovskou sbírku písniček v mp3, filmů, seriálů, e-knih, her i čehokoliv jiného. Stahování z Ulož to je zdarma a bez jakékoliv registrace. Snadno také seženete české písničky i celá alba.

Omezení se týká pouze rychlosti stahování, ovšem u stahování hudby naprosto bohatě stahování zdarma postačí. Kdybyste přeci jen chtěli stahovat neomezenou rychlostí, tak jedna písnička vyjde na několik haléřů, u filmů se vejdete obvykle do 3 Kč.

Skvělé na Ulož to je také velmi příjemný vyhledávač, kdy snadno najdete, co potřebujete pomocí velmi přehledných filtrů. Hledáte film? Vyberete filtr „Video“, u písniček na Uložto v mp3 zvolíte zase „Audio“, a tak podobně. Snadno tak z vyhledávání odstraníte ty soubory, které nehledáte.

Velmi důležité je také to, že všechny soubory jsou automaticky kontrolovány antivirovými programy.

Stahujte zdarma z Uložto

FastShare – stahujte písničky zdarma

Fastshare CZ - stahování zdarma

FastShare se může pochlubit nejrychlejším stahováním zcela zdarma, kdy navíc nejste nijak omezeni počtem stahovaných souborů. Snadno si tak stáhnete písničky v mp3, ale také filmy a seriály v originálním znění nebo s dabingem. Skvělá je také sbírka českých filmů i hudby, které se jinak shání obtížně. Vše pohodlně najdete díky intuitivnímu vyhledávači s přehlednými filtry.

Pokud přeci jen chcete stahovat zcela bez omezení, můžete využít tarifu (viz odstavec níže) nebo kreditů. Ty můžete získat i za nahrávání oblíbených souborů. Cena kreditů je jinak opravdu přívětivá, ale díky opravdu skvělému stahování zdarma není nákup kreditů prakticky nikdy potřeba.

FastShare je super také pro ty, kteří stahují ve velkém. Kromě varianty kreditů, které se strhávají u samotného strahování podle velikosti souboru, je možné si předplatit tarif. Ten funguje tak, že pak stahujete naprosto neomezeně a kolik sami chcete. Vlastně nejdražší varianta, kdy je tarif předplacený na 1 měsíc, stojí 99 Kč, tedy asi 3 koruny na den. Při předplacení na delší dobu pak cena za každý měsíc výrazně klesá. Jestli tedy stahujete opravdu hodně, tak se vám FastShare může díky tarifům opravdu velmi vyplatit.

Stahujte z Fastshare.cz

eDisk – stahujte songy zdarma i neomezenou rychlostí

edisk stahovani filmu

eDisk je mezi stahovacími službami tak trochu legendou. Dnes již nejde o jedničku na trhu, ale rozhodně jde o velmi kvalitní web s hromadou souborů všeho druhu, který sice vyniká hlavně filmy a seriály, ale rozhodně najdete také písničky v mp3 i celá alba.

Výhoda je možnost stahování mp3 úplně zdarma i bez registrace, ale také neomezenou rychlostí díky kreditům. U jednotlivých písniček nebudou potřeba, protože se soubory stáhnou během pár sekund, ale u větších souborů, jako filmů nebo celých alb jde rozhodně o zajímavou možnost. eDisk je rozhodně služba, kterou se třeba také vyplatí kombinovat s dalšími stránkami a třeba také stahovat více souborů zdarma z více služeb. Určitě doporučujeme.

Stahujte zdarma z eDisk.cz

Hellspy – stahování mp3 i filmů

Stahujte z Hellspy

Hellspy funguje velmi podobně, jako Uložto a nabízí také obrovskou sbírku písniček v mp3. Nevýhodou je nemožnost stahování zdarma, a to ani s omezenou rychlostí.

Pokud ale chcete stahovat pomocí kreditů neomezenou rychlostí, Hellspy je levnější, než právě Uložto. Proto doporučujeme tyto služby kombinovat. Uložto pro stahování zdarma, pokud na stažení nijak nespěcháte, a Hellspy pro stahování pomocí kreditů, které jsou levnější.

U stahování jednotlivých písniček doporučujeme právě Uložto, protože jedna písnička se obvykle stáhne během několika vteřin.

Stahujte Hellspy.cz

Stáhnout mp3 z Youtube

Velmi oblíbené je poslouchání písniček přímo na Youtube. Najdete tam opravdu úctyhodnou sbírku písniček i s klipy a automatický přehrávač velmi dobře odhaduje žánr i co by se vám mohlo líbit. Můžete si pouštět také celá alba z playlistů.

Problém je v tom, že Youtube je poměrně náročný na data a jen pár videí může kompletně sežrat data, která máte k mobilnímu tarifu. Poslouchání z Youtube je tak velmi příjemné doma nebo kdekoliv se možné se připojit k Wi-fi, ale už ne třeba na cestách, kde se přeci jen hodí mít písničky přímo v mp3 a nepotřebovat žádné internetové připojení.

O tom, jak stahovat videa a písničky z Youtube, jsme se podrobně rozepsali zde.

Youtube - stahování filmů zdarma

Torrenty – největší sbírka mp3, ovšem i největší riziko

Stahování přes torrenty je velmi oblíbený způsob, jak stahovat hry, filmy i písničky. O tom, jak torrenty fungují, jsme psali zde.

Přestože přes torrenty můžete stáhnout prakticky libovolné zahraniční album. Vystavujete se ale také riziku, že si kromě vytoužených písniček stáhnete i něco, co jste rozhodně nechtěli. U torrentů tak hrozí největší riziko, že se vám do počítače dostane vir. Při stahování také hrozí, že sami porušujete autorská práva. Kdokoliv totiž stahuje, tak v tu samou chvíli také sám soubory sdílí.

Nevýhoda je i v tom, že se přes torrenty obtížně shání česká tvorba a sehnat starší filmy nebo písničky je takřka nemožné. Stahování přes torrenty tak doporučujeme pouze zkušenějším uživatelům.

1 Komentář
Zpetná vazba ve článku
Podívat se na všechny komentáře
Víka Brychtová♥️♥️
1. března 2020 8:04

Víka ♥️ Brychtova

Back to top button