Stahování zdarmaRecenze webů

Bombuj.si TV – filmy a seriály zdarma ke sledování online

Sledujte filmy a seriály zdarma na Bombuj.si

Web Bombuj.tv (dnes již funguje na doméně Bombuj.si) je další z webů, které nabízí filmy a seriály ke sledování zdarma. Díky tomu, že nabízí pouze odkazy na videa, která jsou přehrávána ze zahraničních serverů, tak velmi pravděpodobně web ani neporušuje autorská práva, protože odkazovat se smí kamkoliv, a to včetně vkládání/embedování videí, které jsou ovšem umístěny třeba v zahraničí. Vkládání filmů a profitování na nich je ovšem více než sporné a minimálně z morálního hlediska je otázka, jestli je vše opravdu v pořádku.

Web bombuj.SI (původně Bombuj.TV) každopádně stále funguje, a dokud nebude na své servery umisťovat filmy a seriály, tak dost pravděpodobně dále fungovat bude.

Čeho si určitě všimnete na první pohled, je web ve slovenštině. Nebojte, filmy a vše ostatní najdete v češtině i ve slovenštině, a pokud film vyšel i na DVD/Bluray, tak ho na Bombuj najdete i v HD kvalitě.

Filmy v češtině, s titulky i nadabované na Bombuj. TV

Kde opravdu Bombuj vyniká je v nabídce filmů. I zahraniční kousky totiž najdete nadabované nebo s českými titulky. Po rozkliknutí si akorát vyberete verzi, na kterou chcete koukat.

Ne u všech filmů je tato možnost, a někdy je film prostě jen ve více verzích s dabingem. I to se ale hodí, protože někdy jsou filmy ze zahraničních serverů mazány, takže je fajn mít více verzí, kdy je alespoň jedna funkční. Když by se stalo, že film není funkční, tak můžete video nahlásit, aby ho mohli provozovatelé webu aktualizovat.

Filmy navíc snadno vyhledáte díky vyhledávači, který vám ihned ukáže, jestli se film na Bombuj nachází. Uvidíte také obsazení, trailer, základní informace o příběhu, ale také hodnocení z filmové databáze ČSFD.

Seriály Bombuj – skvělá sbírka seriálů s dabingem i titulky

Bombuj nenabízí pouze filmy, ale také seriály. Pro přepnutí na seriály na Bombuj stačí kliknout v menu na tlačítko „Seriály“ a dostanete se na vlastně stejně vypadající web, na kterém ale najdete série, které znáte z televize nebo dnes i streamovacích stanic typu Netflix. Stejně jako u filmů platí, že typicky najdete seriály s dabingem, a s titulky hlavně v případech novějších sérií, které často dabing ještě ani nemají.

Výběr je ovšem na vysoké úrovni, jak starší tak novější seriály najdete a snadno si je přehrajete. Na výběr jsou také seriály české i zahraniční, takže je opravdu z čeho vybírat a pokud jde o alespoň trochu známý kousek, tak ho na Bombuj s největší pravděpodobností najdete. S trochou proklikávání a zavřených nových oken s reklamou můžete povětšinou nechat i zapnutý AdBlock, který ale před reklamou neochrání.

Jako u dalších webů s filmy je potřeba se smířit s reklamou

Stejně jako další weby s filmy, jako třeba Sledujufilmy.cz, i na Bombuj se nachází reklama, kterou nezablokuje ani AdBlock. Naštěstí na Bombuj není reklama tak agresivní a celkem snadno se zavře.

Reklama ovšem může být opravdu na cokoliv, včetně erotického obsahu. Všechna okna, která se vám otevřou, jednoduše zavřete. Nikdy do těchto reklamních oken nezadávejte žádné údaje, hesla nebo cokoliv jiného, i když by třeba web v těchto oknech mohl vypadat seriózně. Může to být schválně tak, abyste webu uvěřili a zadali hesla nebo jiné informace o sobě.

Po zavření reklamy před spuštěním videa (obvykle se otevírají 2), je již sledování poměrně pohodlné a v přehrávači lze v klidu posouvat, pauzovat nebo pouštět bez dalších vyskakovacích oken. To je příjemné a ne vždy úplně samozřejmé. Na jiných webech se i při základním ovládání mohou reklamy objevovat, tak je fajn, že na Bombuj tomu tak není.

Nechcete řešit reklamu a chcete si filmy stáhnout zdarma? Máme řešení

Jestli hledáte, kde si filmy zdarma stáhnete, je velmi dobrou volbou prověřené Uložto.cz. Z toho můžete zdarma stahovat a výběr filmů, seriálů a všeho dalšího, a to jak v češtině i v originálním znění s titulky, a to i bez jakékoliv registrace.

Sledování přímo online bez stahování je možné, pokud se rozhodněte využít kreditů. K tomu je již registrace potřeba. Na svůj účet si pak koupíte kredity, které se poté při stahování neomezenou rychlostí strhávají, a můžete si také pustit všechna videa online.

Puštění filmu stojí do 5 Kč, ale nemusíte řešit žádné reklamy a vyskakovací okna, a můžete si pak soubor dalších 24 hodin stáhnout neomezenou rychlostí, a kdykoliv později zdarma.

Bombuj.eu nefunguje? Změnila se adresa webu

Web Bombuj velmi dlouho fungoval na adrese Bombuj.EU, ovšem tato adresa dnes již nefunguje a hlásí, že web není dostupný. Nebojte se, Bombuj se jen přesunulo na novou adresu, která lépe vystihuje, že jde vlastně o televizi se stremovanými filmy a seriály. Nově tak web najdete na adrese Bombuj.TV, která se dnes přesměrovává na web Bombuj.si.

Obvyklé řešení takovéhoto přesunu je v přesměrování současné adresy na jinou, abychom nemuseli hledat, kde tedy nový web je a vše bylo přehlednější, ale je možné, že majitelé se rozhodli prostě doménu .EU již dále nevyužívat možná kvůli strachu z toho, že přeci jen nabízí filmy zdarma ke sledování, což by se nemuselo líbit televizním studiím.

Tak či onak na nové adrese najdete úplně stejný web, funkce, filmy a prostě vše ostatní, na co jste zvyklí. Bude potřeba znovu nastavit blokovače reklam, ale jinak je vše při starém. To je dobrá zpráva a jestli máte web uložený třeba v záložkách, jen změňte URL adresu webu nebo si uložte záložku novou.

Hledáte Bonbuj, Bomuj, Bobmbuj nebo Bobmuj? Jste na správném místě!

Jestli jste hledali v nadpisu zmíněné výrazy, pravděpodobně jste se při vyhledávání překlepli. To ale vůbec nevadí, protože jste na správném místě, kde najdete své oblíbené nebo ještě neviděné filmy zadarmo a snadno se tak dostanete i při vyhledání Bonbuj, Bomuj, Bobmbuj nebo Bobmuj na správnou stránku Bombuj, případně na již doporučené Uložto, kde máte vše pohodlně ke stažení zdarma i ke zhlédnutí přímo online.

Bombuj
  • Celkové hodnocení
4.2

Celkové hodnocení Bombuj.tv

Pěkná stránka ke sledování filmů a seriálů s dabingem i v originálním znění. Musí se počítat s reklamou, kterou nezablokuje ani AdBlock, ale naštěstí není tak agresivní, jako u jiných webů.

Odesílám
Vaše hodnocení
4.35 (17 hodnocení)

Podobné články

Back to top button